Ogłoszenia - 15.06.2024

Kategoria: Ogłoszenia

XI Niedziela Zwykła – 16 czerwca 2024 r.

 1. Dziś 16 czerwca po raz kolejny ulicami większych miast w tym ulicami Radomia przejdzie Marsz dla Życia i Rodziny. Tegoroczny Marsz jest organizowany pod hasłem „Zjednoczeni dla życia, rodziny, ojczyzny”. Hasło to podkreśla prawdę, że jedność małżonków buduje jedność rodziny i całego narodu. Szczególnie w naszych czasach trzeba podkreślać wartość i piękno szczęśliwych małżeństw i rodzin, które budują przyszłość naszej ojczyzny.
  Marsz poprzedzi Msza święta w radomskiej Farze o godzinie 15.00. Tuż po niej Marsz dla Życia i Rodziny wyruszy z ul. Rwańskiej na Plac Jagielloński, gdzie odbędzie się „Piknik Rodzinny” połączony z różnymi atrakcjami oraz koncert zespołu „Jak Najbardziej” i „Małe TGD”. Zapraszamy do udziału.
 2. Kończący się rok szkolny i katechetyczny 2023/2024 niech nas pobudzi do refleksji: na ile z tego zaproszenia skorzystaliśmy i zbliżyliśmy się do Pana? Msza św. na zakończenie roku szkolnego i formacyjnego w najbliższy czwartek o godz. 16.00. Zapraszamy do udziału uczniów jak i pracowników naszych szkół i przedszkoli.
 3. Przez cały miesiąc czerwiec nabożeństwa ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa o godz. 17.30.
 4. W najbliższy wtorek Msza św. o godz. 19.00 z udzieleniem sakramentu bierzmowania. Spowiedź dla kandydatów, świadków i uczestników tej
  uroczystości w poniedziałek o godz. 16.15.
 5. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym o zapowiadanym Marszu dla Życia i Rodziny oraz przypomnienie postaci św. Antoniego i bł. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.
 6. Bóg zapłać zaangażowanym w sprzątanie świątyni i kaplicy adoracji oraz złożoną ofiarę. W sobotę od godz. 14.00 o pomoc w sprzątaniu prosimy parafian z Alei Lipowych 6 i 8.
 7. W najbliższą niedzielę 23 czerwca Rycerze Kolumba będą prowadzili zbiórkę do puszek na organizację Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę. Bóg zapłać za wsparcie.
 8. W niedzielę na Mszy św. o godz. 12.15 będziemy się modlili w intencji ks. Piotra z racji imienin – już dziś z darem modlitwy składamy mu najlepsze życzenia.
 9. Ofiarodawców i dobrodziejów naszej parafii jak też wszystkich parafian i sympatyków powierzamy opiece Matki Bożej, a tym, którzy obchodzą
  w zbliżających się dniach imieniny i urodziny, życzymy wszelkiego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.

 

Odsłony: 1047