Duszpasterze Parafii

Proboszcz:

Ks. Mariusz Wincewicz

Ur. 11.10.1975 r. w Grójcu. Pochodzi z parafii św. Trójcy w Białobrzegach. Świecenia kapłańskie otrzymał 17 czerwca 2000r. z rąk ks. Bp Jana Chrapka. Po święceniach kapłańskich pracował jako wikariusz w parafii MBN Pomocy w Starachowicach (2000-2004), św. Wojciecha w Górze Puławskiej (2004-2011), Opieki NMP w Radomiu – katedra radomska (2011-2012), w roku 2012r mianowany Proboszczem parafii Chrystusa Kapłana w Radomiu oraz Dyrektorem Wyższego Seminarium Duchownego w Radomiu i członkiem Rady Ekonomicznej diecezji radomskiej. Z dniem 1 lipca 2018r został mianowany Proboszczem Parafii NMP Królowej Polski w Pionkach.

W posłudze kapłańskiej towarzyszą słowa z Ps. 37 zamieszczone na prymicyjnym obrazku:
"Raduj się w Panu, a On spełni pragnienia twego serca.
Powierz Panu swoją drogę i zaufaj Mu: On sam będzie działał"

Wikariusze:

ks. Piotr Kszczot  ks. Artur Spasiński

ks. Kacper Piotrowski-Stajniak  Miś Hieronim
Ks Kacper

Szablon flora 337 - Pod słońcem Toskanii - Opinie i atrakcyjne ceny na  Ceneo.pl

Byli Proboszczowie:

1. ks. kan. Leon Czerwiński