Ogłoszenia- 13.01.2019

Kategoria: Ogłoszenia
1.Obchodzone dzisiaj święto Chrztu Pańskiego przypomina nam o własnym chrzcie, poprzez który Pan Bóg ogłosił nas swoimi przybranymi dziećmi i umocnił darem Ducha Świętego. 
2. Trwają odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. Plan kolędy w gablocie i na stronie internetowej parafii.
3.W czwartek 17 stycznia rozpoczynają się XXXIV Światowe Dni Młodzieży w Panamie, odbywające się pod hasłem „Oto Ja, służebnica Pańska, niech mi się stanie według słowa twego!”. W duchu łączności z młodzieżą całego świata módlmy się o gotowość przyjęcia słowa Bożego i podjęcia różnych darów powołania przez młode pokolenie uczniów Chrystusa. 
4.W najbliższą sobotę 19 stycznia na Mszy św. o godz. 18.00 będziemy modlili się w intencji ks. Proboszcza Mariusza Wincewicza z racji imienin. 
5.W dniu 20 stycznia tj. w niedzielę na godz. 19.00 zapraszamy wszystkich Parafian i Gości na koncert Tomasza Kamińskiego. Koncert ten jest podziękowaniem dla wszystkich darczyńców i osób współpracujących z Rycerzami Kolumba w organizacji VI Orszaku Trzech Króli, który przeszedł ulicami Pionek. Niech to będzie czas naszego wspólnego spotkania spędzony przy muzyce i usłyszanym słowie. 
6.Najbliższą niedzielę chcemy przeżyć w naszej parafii z Rycerzami Kolumba – jest to wspólnota, którą tworzą mężczyźni w różnym wieku. Rycerzy Kolumba sprowadził do Polski św. Jan Paweł II wskazując na wielką potrzebę duchowej formacji mężczyzn, by umacniając swoją więź z Bogiem podejmowali trud odpowiedzialności za życie społeczne, rodzinne i religijne. Już dziś zapraszamy dorosłych mężczyzn do włączenia się w tę grupę. 
7.Dziękujemy za wszelka pomoc i troskę o naszą świątynię zwłaszcza mieszkańcom ul. Leśnej 10 i 12. W intencji wszystkich ofiarodawców tradycyjnie będziemy się modlić w środę na Mszę św. o godz. 18.00. Na najbliższą sobotę na godz. 14.00 bardzo proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców ul. Leśnej 11 i 13.
8.Spotkanie dla osób wyjeżdzających na obóz parafialny oraz ich rodziców w czwartek 17 stycznia o godz. 18.30 w salce parafialnej (wejście od strony kancelarii).
9.Ponieważ nasz Pan Organista z przyczyn niezależnych od siebie nie zawsze może podejmować posługę organisty w dni powszednie, dlatego poszukujemy do naszej parafii organisty. Zainteresowanych proszę o kontakt z ks. Proboszczem.
10.Rodziców dzieci komunijnych zapraszamy na spotkanie opłatkowe w najbliższą niedzielę tj. 20 stycznia na godz. 17.00 do sali parafialnej (wejście od Al.Królewskiej)
11. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. 
12.Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach zaprasza na Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu zespołu Bonum w dn. 18 stycznia na godz.17.00
13.Wszystkim, którzy obchodzą w zbliżających się dniach imieniny i urodziny, życzymy wszelkiego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.
 
Odsłony: 1357