Ogłoszenia- 20.01.2019

Kategoria: Ogłoszenia
II NIEDZIELA ZWYKŁA
1. W Panamie trwają Światowe Dni Młodzieży. Zapraszamy do śledzenia relacji ze spotkania Papieża z młodzieżą oraz do modlitwy w intencji Papieża i młodych całego świata. 
2. Dobiegły końca tegoroczne odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. Serdecznie dziękujemy za chwile wspólnej modlitwy, świadectwo wiary, serdeczne przyjęcie oraz złożone ofiary. Wszystkich, którzy nie mogli przyjąć kolędy w wyznaczonym terminie, a pragną zaprosić kapłana do swoich domów, prosimy o kontakt z kancelarią parafialną. Kancelaria parafialna czynna w poniedziałek, wtorek, czwartek i piątek w godz. 7.00-7.45 i od godz. 16.15 – 17.00 oraz w sobotę w godz. 7.00 – 9.00.
3. Dziś na godz. 19.00 zapraszamy wszystkich Parafian i Gości na koncert Tomasza Kamińskiego. Koncert ten jest podziękowaniem dla wszystkich darczyńców i osób współpracujących z Rycerzami Kolumba w organizacji VI Orszaku Trzech Króli, który przeszedł ulicami Pionek. Jednocześnie wraz z Rycerzami Kolumba składamy serdeczne podziękowanie za tak liczny udział i świadectwo wiary. Nie byłoby tego Orszaku, gdyby nie Wasz w nim udział. Z racji dzisiejszego wspólnego Kolędowania z Tomaszem Kamińskim nie będzie dziś nabożeństwa o godz. 17.30.
4. W poniedziałek obchodzimy Dzień Babci, a we wtorek Dzień Dziadka. Wszystkim składamy najserdeczniejsze życzenie i zapraszamy do szczególnej modlitwy za bliskich naszym sercom babcie i dziadków podczas Mszy Świętych wieczornych o godz. 18.00.
5. Na najbliższą sobotę na godz. 14.00 bardzo proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców ul. Leśnej 8.
6. Jest jeszcze 2 wolne miejsca na obóz parafialny w Zakopanem w dn. 4-8 lutego. Informacje u ks. Daniela.
7. Miejski Ośrodek Kultury w Pionkach zaprasza na Koncert Kolęd i Pastorałek w wykonaniu zespołu Bonum w dn. 25 stycznia na godz.18.15
8. Zapraszamy na Kolędowanie ze Szkołą Muzyczną dziś o godz. 19.00 w parafii św. Barbary. 
9. Dzisiejsza zbiórka do puszek przeznaczona jest na diec. Środki Społecznego Przekazu 
10.Dzisiejszą niedzielę przeżywamy w naszej parafii z Rycerzami Kolumba jest to wspólnota, którą tworzą mężczyźni w różnym wieku, a którą do Polski sprowadził św. Jan Paweł II wskazując na wielką potrzebę duchowej formacji mężczyzn, by umacniając swoją więź z Bogiem podejmowali trud odpowiedzialności za życie społeczne, rodzinne i religijne. Wszystkich mężczyzn zainteresowanych tą formacją zapraszam na spotkanie organizacyjne 25 stycznia /piątek/ na godz. 18.30 do sali parafialnej.
11. Solenizantów i jubilatów tygodnia polecamy opiece świętych patronów i otaczamy serdeczną modlitwą. 
 
Odsłony: 1127