Ogłoszenia- 27.01.2019

Kategoria: Ogłoszenia
 III NIEDZIELA ZWYKŁA
1. Wraz z Kościołem powszechnym dziękujemy Panu Bogu za dar Światowych Dni Młodzieży. Pragniemy zawierzać miłującemu Ojcu młodzież całego świata, aby na współczesnych drogach, z odwagą odkrywała i wiernie wypełniała swoje życiowe 
i chrześcijańskie powołania. 
2. Rozpoczęły się ferie zimowe – niech to będzie czas odpoczynku zwłaszcza dla dzieci i młodzieży przeżywany tak, jak każdy dzień przez chrześcijanina w bliskości z Bogiem na codziennej modlitwie, niedzielnej Mszy św. wypraszając dar Bożego błogosławieństwa i dziękując za otrzymane łaski.
3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. Spowiedź święta w kościele w piątek od godz. 17.15. 
4. Odwiedziny chorych z Komunią św. i sakramentem chorych w czwartek 
od godz. 8.30 (domy dalsze) oraz w piątek od godz. 8.30 (domy leżące bliżej kościoła). 
5.W sobotę 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane również świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze Święte w naszym kościele 
o godz. 6.30, 9.30 i 18.00.Na każdej Mszy św. błogosławieństwo świec tzw. gromnic. W tym dniu obchodzony jest również w Kościele Dzień Życia Konsekrowanego. 
6.Najbliższa sobota to też I sobota miesiąca – adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 21.00.
7. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnym płyta z filmem Bóg nie umarł – jest to odpowiedź na najważniejsze pytania o Boga.
8. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i złożoną ofiarę mieszkańcom Leśnej 8 oraz za ofiary składane w ostatnim czasie ofiary indywidualne. Wszystkich ofiarodawców powierzamy na Mszy św. w środę o godz. 18.00. Na najbliższą sobotę na godz. 14.00 bardzo proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców ul. Leśnej 14.
9. Serdeczne życzenia i dar modlitwy niech towarzyszą wszystkim obchodzącym w najbliższych dniach urodziny i imieniny. 
Odsłony: 1158