Ogłoszenia - 30.06.2024

Kategoria: Ogłoszenia

XIII Niedziela Zwykła – 30 czerwca 2024 r.

  1. Od jutra przez lipiec i sierpień na godz. 17.15 zapraszamy do modlitwy różańcowej prowadzonej przez różne grupy i wspólnoty naszej parafii. Przez miesiąc lipiec będziemy modlili się w intencji rodzin przyzywając też wstawiennictwa błogosławionej Rodziny Ulmów. Chcemy też przygotować się do liturgicznego wspomnienia, które będziemy przeżywali w następny poniedziałek.
  2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i pierwszy piątek miesiąca. W czwartek zachęcamy do całonocnej adoracji. W piątek pragniemy wypełnić prośbę Pana Jezusa o modlitwę wynagradzającą za grzechy nasze i całego świata. Msza Święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa w naszym kościele o godz. 18.00.
  3. W I piątek miesiąca spowiedź święta w czasie Mszy porannej i popołudniu od godz. 17.15. W czasie wakacji spowiedź w domach chorych na indywidualne zgłoszenie.
  4. Przypominamy, że w okresie wakacji Msze św. w niedzielę bez zmian, a w dni powszednie: 6.30 i 18.00. Spowiedź w dni powszednie: 15 minut przed Mszą św. poranną oraz w czasie Mszy wieczorowej. W niedzielę spowiedź w czasie każdej Mszy św. w konfesjonale zamykanym, który znajduje się w bocznej kaplicy Miłosierdzia Bożego.
  5. W naszej świątyni przybyły dwa nowe konfesjonały zamykane, które znajdują się pod chórem. Jest to dar dwóch rodzin, za co w imieniu ks. Proboszcza i nas wszystkich wyrażamy serdeczną wdzięczność. Koszt wykonania jednego konfesjonału to 25 tys. Tym samym dziękujemy za wszelkie ofiary i materialną troskę, za Wasze otwarte serca. Bóg zapłać!
  6. Słowa pozdrowienia kierujemy od pielgrzymów z naszej parafii, którzy wraz z ks. Proboszczem i ks. Kacprem modlą się w sanktuarium MB Fatimskiej zawierzając naszą parafię w Roku Jubileuszowym 40 lecia jej erygowania.
  7. Bóg zapłać zaangażowanym w sprzątanie świątyni i kaplicy adoracji oraz złożoną ofiarę. W sobotę od godz. 14.00 o pomoc w sprzątaniu prosimy parafian z Alei Lipowych 10 i 12.
  8. W ciepłe wakacyjne dni pamiętajmy też o godnym i właściwym ubiorze kiedy przychodzimy do świątyni na modlitwę, czy odwiedzamy kościoły w różnych miejscach, ale też o wyciszaniu czy wyłączaniu telefonów.
  9. Składamy najserdeczniejsze życzenia świętującym w tym tygodniu swoje urodziny i imieniny. Wszystkim, którzy niebawem wyruszą na wakacje, życzymy bezpiecznej podróży i dobrego wypoczynku.

 

Odsłony: 636