Ogłoszenia- 03.02.2019

Kategoria: Ogłoszenia
IV NIEDZIELA ZWYKŁA
1. Dziś na godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia. 
2. Dziękując za dar Eucharystii i kapłaństwa, zgromadzimy się w czwartkowy wieczór na Mszy Świętej o godz. 18.00. Naszej modlitwie będzie przyświecała troska o nowe, święte powołanie kapłańskie, o co będziemy też prosili w czasie nabożeństwa prowadzonego przez Ruch Rodzin Nazaretańskich.
3.W przyszły poniedziałek 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego – wspomnienie Matki Bożej z Lourdes. Specjalna Msza Święta w intencji chorych i cierpiących zostanie odprawiona o godz. 18.00, na zakończenie której zostanie udzielone indywidualne błogosławieństwo chorym. Uprzejmie prosimy o pomoc w zorganizowaniu uczestnictwa we Mszy Świętej chorym, którzy nie mogą na co dzień być obecni w kościele.
4.Od poniedziałku młodzież z naszej parafii rozpoczyna obóz parafialny - wyjazd rozpocznie się wspólną Mszą św. jutro o godz. 6.30.
5. Urząd Miasta Pionki informuje, że od dn. 4 lutego rozpoczyna działalność cmentarz komunalny w Pionkach, który będzie prowadzony przez spółkę ekoPionki.
6. Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. W Gościu Niedzielnymznajdziemy odpowiedź na pytanie: jak przebaczyć i dlaczego to takie ważne? O przebaczeniu, które jest decyzją a nie zmianą stanu emocjonalnego oraz znajdziemy świadectwo kilku sióstr zakonnych, które przypominają nam, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych.
7. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię mieszkańcom Leśnej 14 oraz za składane w ostatnim czasie ofiary indywidualne. Wszystkich ofiarodawców powierzamy na Mszy św. w środę o godz. 18.00. Na najbliższą sobotę na godz. 14.00 bardzo proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców ul. Leśnej 7 i 9.
8. Spływają różne oferty i zapytania co do posługi organisty w naszej parafii. Ufamy, że w najbliższym czasie będzie już na stałe organista i będziemy mogli podpisać umowę. 
9.Od dnia 23 lutego rozpocznie się kolejna edycja Kursu Przedmałżeńskiego dla narzeczonych – zapisy od dziś do 20 lutego osobiście w kancelarii lub telefonicznie.
10. Serdeczne życzenia i dar modlitwy niech towarzyszą wszystkim obchodzącym w najbliższych dniach urodziny i imieniny. 
 
Odsłony: 1151