Ogłoszenia-12.02.2023

Kategoria: Ogłoszenia

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKE

VI NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 lutego 2023r.
1. Każda niedziela jest wyjątkową okazją do dojrzewania naszej wiary, do pogłębiania i zacieśniania naszej osobistej relacji z Bogiem. Jakże jest ważne, aby w tym procesie brała udział każda nasza rodzina i cała wspólnota parafialna. Pozwólmy Panu Jezusowi przemieniać nasze życie. Powierzajmy Mu trudy minionego tygodnia i nadzieje dni, które otwiera przed nami. Niech On działa w naszych sercach, wówczas codzienność wypełni się dobrem.

2. Dziś na godz. 17.30 zapraszamy do modlitwy różańcowej.

3. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i kaplicy dolnej. W sobotę na godz. 14.00 o pomoc w sprzątaniu prosimy mieszkańców bloku ul. Bohaterów Studzianek 9 i 11.

4. Zachęcamy do zakupu Gościa Niedzielnego w cenie 10 zł. W tym wydaniu znajdziemy odpowiedź dlaczego sanktuarium w Lourdes stało się miejscem szczególnym dla chorych oraz jak rozmawiać z dziećmi, które chcą wypisać się
z religii.

5. Spotkanie dla wyjeżdżających na obóz zimowy odbędzie się 15 lutego w środę o godz. 18.45 w sali parafialnej.

6. W najbliższą sobotę spotkanie Wspólnoty Duchowych Niewolników Maryi – rozpoczęcie adoracją w kaplicy dolnej o godz. 17.00 z indywidualnym rozważaniem Słowa Bożego, a po niej Msza św. o godz. 18.00.

7. Rozpoczęty czas ferii zimowych niech będzie zwłaszcza dla dzieci i młodzieży czasem odpoczynku ale i umocnienia sił fizycznych i duchowych. W czasie ferii spowiedź w naszym kościele 15 min przed Mszą poranną i w czasie Mszy wieczornych. Kancelaria parafialna czynna według stałego porządku.

8. Wszystkim przeżywającym w najbliższym tygodniu dzień imienin, urodzin oraz inne jubileusze życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa.

 
 

 

 

 

 

 

 

Odsłony: 645