Ogłoszenia-20.02.2022

Kategoria: Ogłoszenia

VI NIEDZIELA ZWYKŁA 

  1. Dziś siódma niedziela zwykła w roku kościelnym. Modlimy się wraz z całym Kościołem, abyśmy spełniali słowem i czynem to, co podoba się Bogu.
  2. We wtorek 22 lutego o godz. 19.00, na plebanii spotkanie Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej.
  3. W przyszłą niedzielę, 27 lutego – w ostatnią niedzielę lutego rozpocznie się 55. Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Modlitewną pamięcią ogarnijmy wszystkich uzależnionych od alkoholu i ich najbliższych, wypraszając im wolność od nałogu.
  4. Różne grupy czy wspólnoty działające przy naszej parafii przyczyniają się do ożywienia wiary, ale też przeżywania kościoła jako wspólnoty różnych osób ze swoimi zdolnościami, talentami i słabościami. Zapraszamy nowe osoby, na spotkania grup dzieci, młodzieży, dorosłych, by wspólnie umacniać się, wzrastać duchowo i społecznie – terminarz  spotkań w gablotce i na stronie parafialnej. Dziś po Mszy św. wieczorowej spotkanie dla ministrantów dorosłych, ojców.
  1. Bóg zapłać za wszelkie wsparcie duchowe, materialne, a także okazaną pomoc przy pracach remontowych w naszej świątyni, za ofiary dzisiejszej niedzieli remontowej. Za wszystkich ofiarodawców i dobrodziejów naszej parafii, a także tych, którzy w tym miesiącu troszczyli się o naszą świątynię będziemy się modlić w najbliższą środę na Mszy św. o godz. 18.00. 
  2. W następną niedzielę o godz. 19.00 spotkanie dla rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania.
  3. Dziękujemy parafianom z Sienkiewicza 6 za pomoc w sprzątaniu sali i złożona ofiarę oraz  zaangażowanym w przygotowanie dolnego kościoła przed niedzielną liturgią.  W sobotę od godz. 14.00 o pomoc w sprzątaniu prosimy rodziny z Sienkiewicza 8.
  4. Zachęcamy do zakupu Gościa Niedzielnego, a dla młodszych Mały Gość Niedzielny.
  5.  Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w wierze, nadziei i miłości
Odsłony: 862