Uczestnictwo we Mszy Świętej Niedzielnej

Kategoria: Aktualności

 

 

W związku z nowymi zasadami związanymi z sytuacją epidemii, informujemy, że od dnia 30 maja zostały zniesione limity odnośnie ilości osób uczestniczących we Mszy św. i nabożeństwach.

 Jednocześnie przypominamy o obowiązku dostosowania się do wymagań sanitarno-epidemiologicznych tj.

-obowiązek zasłonięcia ust i nosa

-zalecenia zachowania odległości 2m dla osób, które nie mieszkają ze sobą na stałe (można zachować dystans, nie jest to jednak obowiązek prawny).

Wiele rodzin i osób prywatnych złożyło ofiarę na konto bankowe parafii (nr konta: 07 1240 5703 1111 0010 8478 6633). Dziękujemy także za ofiary składane na tacę, w kopertach oraz wszelkie prace dla parafii i ofiarowane modlitwy.

Wyrażamy też wdzięczność za inicjatywę i włączenie się w tworzenie kaplicy dziennej adoracji Najświętszego Sakramentu w dolnym kościele, która będzie naszym wotum wdzięczności i przebłagania Boga w tym trudnym czasie jaki przychodzi nam przeżywać, by tam chwile niepewności i nasze życie powierzać Bogu – za wszelkie ofiary na ten cel już dziś składamy serdeczne Bóg zapłać!

 

 

Odsłony: 1352