Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00

Dni powszednie:

6.30, 17.00, 18.00

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 17.00, 18.00

Nabożeństwa okresowe: 17.30
Nabożeństwa w Wielkim Poście:

Droga krzyżowa dla dzieci - 17.30;

Droga krzyżowa dla młodzieży i dorosłych - 18.30;

Gorzkie żale: 17.15

 

Kancelaria Parafialna czynna: 

poniedziałek, wtorek, czwartek i piatek w godz. 7.00-7.45

oraz 18.30-19.001 2 facebook download png

Pielgrzymka Legionu Maryi na Jasną Górę!

Jubileuszowa 25. Ogólnopolska Pielgrzymka Legionu Maryi odbyła się 13 i 14 września na Jasnej Górze. W dwudniowym spotkaniu wzięło udział ok. 5 tys. osób. W tym Legioniści z naszej Parafii w liczbie 55 osób.
Centralnym punktem pielgrzymki była Msza św. koncelebrowana w sobotę, 14 września o godz. 11.00 na Szczycie pod przewodnictwem bpa Romana Marcinkowskiego, opiekuna Legionu Maryi z ramienia Episkopatu Polski, biskupa pomocniczego seniora diec. płockiej.


Tak szybko minął rok, i Legion Maryi melduje się dzisiaj swej Matce. Z głębi naszych serc, przepełnionych miłością i wdzięcznością, pozdrawiamy Cię Maryjo i Twojej opiece zawierzamy wszystkich Legionistów w naszej Ojczyźnie, ich codzienne posłannictwo ewangelizacyjne, wielkie i małe sprawy ich życia, radości i smutki, bóle i niepokoje - mówił w homilii bp Roman Marcinkowski - Tu w Domu Matki gromadzi się naród przez wieki, aby zaświadczyć o swojej wierze i przywiązaniu do wspólnoty Kościoła Chrystusowego, tu przychodzimy i wciąż jesteśmy, aby prosić Maryję o pomoc w dochowaniu wierności Jej Synowi, Jego Ewangelii, krzyżowi, pasterzom, Kościołowi Świętemu, który jest mistycznym ciałem Chrystusa”.
Podczas Eucharystii odczytano Akt Poświęcenia Kościoła w Polsce Niepokalanemu Sercu Maryi.
Mszę św. poprzedziło nabożeństwo Drogi Krzyżowej na jasnogórskich Wałach. W drodze powrotnej zatrzymaliśmy się przy Sanktuarium w Gidlach. Wysłuchaliśmy historii o powstaniu sanktuarium i mających tam miejsce cudach.