Ogłoszenia- 10.02.2019

Kategoria: Ogłoszenia
V NIEDZIELA ZWYKŁA
1. Dziś na godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo Różańcowe prowadzone przez Róże Różańcowe Rodziców.
2.Jutro, we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Msza Święta w intencji chorych i cierpiących zostanie odprawiona o godz. 18.00. Zatroszczmy się, aby mogli w niej uczestniczyć wszyscy, którzy pragną swoje trudy zjednoczyć z krzyżem Chrystusa. Na zakończenie Mszy św. zostanie udzielone chorym indywidualne błogosławieństwo.
3. Kończy się czas ferii. Od jutra od poniedziałku do piątku dodatkowa Msze św. wieczorowa o godz. 17.30 z wyjątkiem czasu kolędy, ferii i wakacji. Jednocześnie informujemy, że intencje mszalne możemy zamawiać w kancelarii do końca roku – zwłaszcza przypominamy o tym osobom, którym zależy na zamówieniu Mszy w konkretny dzień z racji jubileuszu czy innych ważnych wydarzeń osobistych czy rodzinnych. 
4. Po feriach swoje spotkania rozpoczyna Dziecięca Schola - próby w niedziele 
o godz.  10.00 w sali parafialnej (wejście od Alei Królewskiej). Młodzież zapraszamy w piątek na godz. 19.00 na piątkowe Spotkania przy Kominku. 
Zbiórki dla kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 9.00, a dla ministrantów 
w sobotę o godz. 9.30. 
5. Informacja dla osób, które planują w tym roku zawrzeć sakrament małżeństwa: od dnia 23 lutego (sobota) rozpocznie się kolejna edycja Kursu Przedmałżeńskiego dla narzeczonych – zapisy do 20 lutego osobiście w kancelarii lub telefonicznie.
6. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. w sobotę 23 lutego 
o godz. 10.00. Natomiast 24 lutego w niedzielę poświęcenie i wręczenie książeczek.
7. W niedzielę 17 lutego w godz. 9.00-19.00 w sali parafialnej będzie prowadzona rejestracja dawców szpiku ze szczególnym ukierunkowaniem na pomoc Asi -mieszkance naszych Pionek. Bliższe informacje w gablotce.
8. Rusza akcja zbiórki 1% dla Caritas Diecezji Radomskiej – informacje na ulotkach, które znajdziemy na stoliku przy wyjściu z kościoła.
9. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i kwiaty. Wszystkich ofiarodawców powierzamy na Mszy św. w środę o godz. 18.00. Na najbliższą sobotę 
na godz. 14.00 bardzo proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców 
ul. Leśnej 16.
10. W sobotę na godz. 18.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich parafian w intencji ks. Daniela z racji imienin.
11. Wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny i imieniny, otaczamy serdeczną pamięcią i modlitwą.
 
Odsłony: 971