Ogłoszenia - 04.02.2024

V NIEDZIELA ZWYKŁA 4 lutego 2024 r.

1. Biblijne czytania przypominają nam, że każdy jest wezwany do głoszenia życiem Ewangelii. Obyśmy dobrze wykorzystywali czas ziemskiej pielgrzymki umacniając naszą wieź z Chrystusem. Niech w nas nie gaśnie chęć poznawania i zbliżania się do Jezusa: może warto zaangażować się w działalność grup w naszej parafii, aby to pragnienie realizować. Zapraszamy:
- w poniedziałek o godz. 18.30 Krąg Biblijny
- we wtorek o godz. 16.30 Legion Maryi
- w środę o godz. 18.30 Ruch Rodzin Nazaretańskich
- spotkania oazowe kl. VII-VIII, czwartek godz. 18.30, a kl. IV-VI piątek godz. 16.00
-schola młodsza, czwartek godz. 18.30
-ministranci i kandydaci na ministrantów, sobota godz. 9.00
Terminarz wszystkich grup działających przy naszej parafii znajdziemy m.in. na naszej stronie internetowej.
2. Dziś po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie KŻR dorosłych, a po Mszy św. o godz. 9.30 KŻR młodzieży.
3. Natomiast w przyszłą niedzielę, 11 lutego, przypada Światowy Dzień Chorego. Już dzisiaj chcemy poinformować, że parafialne obchody dnia chorych z Mszą Świętą, podczas której udzielimy sakramentu chorych, zorganizujemy w czasie Misji Świętych, które będziemy przeżywali w dn. 3-10 marca. Zawierzmy czas misji świętych dziś o godz. 17.30 modląc się Koronką do Bożego Miłosierdzia oraz w naszych indywidualnych modlitwach.
4. Zapraszamy na pielgrzymkę:
-do Niepokalanowa w dn. 24 lutego, koszt 80zł z posiłkiem
-do Wilna w dn. 19-22 sierpnia, koszt 1200zł +50euro
-do Fatimy i Santiago de Compostella w dn. 28 czerwca do 5 lipca.
Bliższe informacje i zapisy w kancelarii.
5. Bóg zapłać zaangażowanym w sprzątanie świątyni i kaplicy adoracji. W sobotę od godz. 14.00 o pomoc w sprzątaniu prosimy parafian ul. Leśnej 12 i 14.
6. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego.
7. Solenizantów i jubilatów zawierzamy dobremu Bogu, życząc zdrowia i obfitościłask Bożych.