6. 30 ; 9.30 ; 17.00, 18.00

Nabożeństwa okresowe: 17.30
Nabożeństwa w Wielkim Poście:

Droga krzyżowa dla dzieci - 17.30;

Droga krzyżowa dla młodzieży i dorosłych - 18.30;

Gorzkie żale: 17.15

Kancelaria Parafialna czynna:

poniedziałek, wtorek, czwartek i piatek w godz. 7.00-7.45

oraz 18.30-19.00

Ogłoszenia-20.11.2022

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA, KRÓLA WSZECHŚWIATA

20 listopada 2022r.

1. Dziś ostatnia niedziela roku liturgicznego, w którą obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata – prośmy byśmy zawsze żyli w bliskości Chrystusa, by w naszym życiu widoczne było królowanie miłości i pokoju. W tej intencji będziemy się dziś modlić o godz. 17.30 przez wstawiennictwo św. Michała Archanioła.

2. Spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania dziś po Mszy św. o godz. 9.30 w dużej sali parafialnej /wejście od Al.Królewskiej/.

3. W najbliższą niedzielę przypada pierwsza niedziela Adwentu. Rozpoczniemy czas radosnego oczekiwania i przygotowania na spotkanie z Panem. Najpierw na powtórne przyjście Chrystusa na kończy czasów, a także na świętowanie pierwszego przyjścia Pana na ziemię.

4. W I niedziele adwentu zostanie pobłogosławiony opłatek na stół wigilijny, będzie też można nabywać u p. Organisty przy wejściu na chór świece Caritas w cenie 10
i 20zł i kalendarz Caritas w cenie 10zł.

5. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu i przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielę. W sobotę od godz. 14.00 o posprzątanie kościoła prosimy parafian
z ul. Asnyka 1 i 2.

6. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego a dla młodszych mały Gość Niedzielny.

7. W ostatnim tygodniu awarii uległ kolejny dzwon – naprawa wiąże się z wymianą całej automatyki dzwonów. Koszt naprawy wyceniono na 16.100zł. Będziemy chcieli podjąć się tej naprawy z chwilą gdy będą na to środki. Osoby, które chciałyby wesprzeć naprawę zapraszamy do kontaktu.

8. Młodzież po I stopniu Oazy zapraszamy na Oazę Modlitwy połączoną z balem andrzejkowym, która odbędzie się 25-27 listopada. Bliższe informacje u ks. Artura.

9. Dziękujemy wszystkim, którzy poprzez swoje zaangażowanie modlitewne, duszpasterskie i materialne wyrażają swoją troskę o naszą wspólnotę parafialną. Dziękujemy też za składane ofiary niedzieli gospodarczej oraz te przekazywane na konto parafialne. Ofiarodawców i dobrodziejów naszej parafii jak też wszystkich parafian i sympatyków powierzamy opiece Matki Bożej, a tym, którzy obchodzą w zbliżających się dniach imieniny i urodziny, życzymy wszelkiego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.