Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00*

Dni powszednie:

6.30, 17.30**, 18.00*

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 18.00*

Nabożeństwa okresowe:
Dni powszednie: 18.30***
Niedziela i uroczystości: 17.30***

LEGENDA:
*W OKRESIE WAKACJI O GODZ. 19.00
**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, CZASU KOLĘDY ORAZ dn. 1.07- 31.08 
***SIERPIEŃ I LIPIEC O GODZ. 18.30

1 2 facebook download png

Ogłoszenia- 24.11.2019

Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata
1. Pan Jezus wielokrotnie poucza nas o swoim królestwie, a przez swoje wcielenie urzeczywistnił słowa: „bliskie jest królestwo Boże”. Odnawiając nasze zawierzenie  i uznając królewską godność Chrystusa, pragniemy na co dzień budować Jego królestwo prawdy, pokoju i zbawienia. Dziś na godz. 17.30 zapraszamy na Nieszpory. 
2. Jak co roku w imieniu harcerek i harcerzy ZHR zwracam się z prośbą o wsparcie Akcji  Paczka – Pomoc Polakom na Wschodzie mieszkającym w miejscowości Dołbysz w obwodzie Żytomierskim na Ukrainie. Tam harcerze udadzą się przed samymi Świętami Bożego Narodzenia, by do domów Polaków i do Domów Dziecka w Żytomierzu zawieść zebrane wcześniej dary, razem z życzeniami, opłatkiem,  a przede wszystkim, z kolędą i dobrym słowem. Na ten cel będzie również prowadzona zbiórka do puszek w niedzielę 1 grudnia.
3. Również za tydzień 1 grudnia w dużej sali parafialnej o godz. 16.30  odbędzie się  projekcja wyjątkowego  filmu  dokumentalnego pt. Złączyć się  z Narodem". To opowieść o potomkach polskich zesłańców wywiezionych do Kazachstanu. Serdecznie zapraszamy na film.
4.Młodzież zapraszamy na Bal Andrzejkowy organizowany w dużej sali parafialnej w sobotę 30 listopada. Rozpoczęcie o godz. 19.00.
5.Dziękujemy za troskę o świątynię mieszkańcom Bohaterów Studzianek bl. 3 i 5. Za Was i wszystkich ofiarodawców będziemy modlić się w środę na Mszy św. o godz. 18.00. W najbliższą sobotę od godz. 14.00 troskę o świątynię przed liturgią przyszłej niedzieli powierzamy wierzącym rodzinom z ul. Bohaterów Studzianek blok nr 9 i 11.
6.W dniach 23-30 maja 2020r.nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostela. Przy zapisie należy wpłacić zaliczkę w wysokości 500zł. Bliższe informacje znajdziemy na stronie parafialnej oraz w programie, który jest na stoliku i w zakrystii. 
7.Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego. Mamy również możliwość zakupy Kalendarza na rok 2020, który został przygotowany przez Caritas, tym samym środki uzyskane ze sprzedaży kalendarza są przeznaczone na dzieła charytatywne caritas naszej diecezji. Cena kalendarza to 6zł. Kalendarze do nabycia w zakrystii oraz przed kościołem będą rozprowadzać je ministranci.
8.Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. przed poświęceniem medalików w sobotę o godz. 10.00.
9.Za tydzień I niedziela adwentu. Na Mszy św. w przyszłą niedzielę zostanie poświęcony opłatek na stół wigilijny. Również od przyszłej niedzieli będzie można nabywać świece caritas – wigilijnego dzieła pomocy dzieciom.
10. Solenizantów i jubilatów otaczamy serdeczną pamięcią i modlitwą.
  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg