Ogłoszenia - 09.06.2024

Kategoria: Ogłoszenia Opublikowano: niedziela, 09 czerwiec 2024

X Niedziela Zwykła – 9 czerwca 2024r.

1. Jezus swoim nauczaniem i znakami, które czynił, daje zrozumieć, że przyszedł jako obiecany Mesjasz i Odkupiciel. Dzieła zbawienia dokonał przez krzyżową ofiarę, która jest ponawiana na ołtarzach całego świata. Może warto skorzystać z okazji i przyjść na Mszę Świętą również w dni powszednie lub znaleźć czas na adorację Najświętszego Sakramentu w naszej Kaplicy Adoracji, gdzie taką możliwość mamy każdego dnia w godz. 7.00-18.00.


2. W czerwcu poświęconym czci Najświętszego Serca Pana Jezusa każdego wieczoru o godz. 17.30 wspólnie śpiewamy Litanię do Bożego Serca. Zapraszamy do udziału w tych nabożeństwach.
3. W czwartek, 13 czerwca, obchodzimy wspomnienie Świętego Antoniego z Padwy. Jest to również trzynasty dzień miesiąca o godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.
4. Dzisiaj w Gościu Niedzielnym o kulcie Serca Jezusa i Serca Maryi, które są wciąż żywe i potrzebne w dzisiejszych czasach. Jest też nowy Gość Ekstra, w cenie 12zł.
5. Bóg zapłać zaangażowanym w sprzątanie świątyni i kaplicy adoracji oraz złożoną ofiarę. W sobotę od godz. 14.00 o pomoc w sprzątaniu prosimy parafian z Alei Lipowych 5 i 7.
6. Następna niedziela to niedziela gospodarcza. Dziękujemy za wszelkie wsparcie i składane ofiary, które zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów wykonania koniecznych prac związanych z wymianą przyłącza sieci energetycznej dokonywanych przez PGE. Tym samym dziękujemy za każde wsparcie duszpasterskie i materialne, za Waszą hojność, zaangażowanie i otwarte serca.
7. Spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania dziś o godz. 19.00 na dużej sali parafialnej /wejście od Al. Królewskiej/.
8. W najbliższą sobotę ostatnie przed wakacjami spotkanie Wspólnoty Duchowych Niewolników Maryi, rozpoczęcie adoracją o godz. 17.00, a po niej Msza św.
9. Solenizantom i Jubilatom tygodnia przekazujemy wyrazy życzliwości i serdeczności. Niech dobry Bóg obdarza W

as potrzebnymi łaskami.

Odsłony: 783