Ogłoszenia-19.01.2020

II Niedziela Zwykła

1. W Kościele trwa Tydzień Powszechnej Modlitwy o Jedność Chrześcijan. Pan Jezus domaga się wzajemnej miłości: „To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem”. Niech ta miłość stanie się naszym znakiem rozpoznawczym w świecie.
  2. We wtorek, 21 stycznia, przypada Dzień Babci, a w środę, 22 stycznia – Dzień Dziadka. Pamiętajmy i módlmy się w tych dniach za naszych kochanych dziadków, tych żyjących i tych, którzy już odeszli do domu Ojca. Niech naszym podziękowaniem będzie modlitwa, ofiarowana Komunia św. i serdeczna pamięć.
  3. W najbliższą sobotę na godz. 17.00 zapraszamy młodzież przygotowująca się do sakramentu bierzmowania – spotkanie odbędzie się na dużej sali parafialnej wejście od Al.Królewskiej.
  4. Spotkanie rodziców dzieci przygotowujących się do I komunii św. w niedzielę 26 stycznia po Mszy św. o godz. 11.00.
  5. W najbliższą niedzielę o godz. 17.30 oraz podczas Mszy św. wieczornej wystąpią uczniowie i nauczyciele Szkoły Muzycznej w Pionkach - zapraszamy do udziału i wysłuchania koncertu kolęd w tym niecodziennym wykonaniu.
  6. W dniach 24-27 stycznia w naszej parafii odbędzie się peregrynacja obrazu Matki Bożej Wspomożycielki Prześladowanych Chrześcijan. Wprowadzenie obrazu do naszej świątyni nastąpi w piątek w czasie Mszy św. o godz. 17.30.
  7. Od jutra wracamy do tradycyjnego porządku Mszy św. w dni powszednie tj. o godz. 6.30, 17.30 i 18.00 oraz godzin otwarcia kancelarii parafialnej tj. 7.00-7.45
    i 16.15-17.00 z wyjątkiem środy kiedy kancelaria jest nieczynna. W soboty kancelaria czynna w godz. 7.00-9.00.
  8. Jest jeszcze 5 msc. wolnych na obóz zimowy dla dzieci w Zakopanym w dn. 17-21 lutego. Koszt 650zł w cenie transport, noclegi, wyżywienie: śniadanie i obiadokolacja, bilety wstępu do Tatrzańskiego Parku Narodowego, lodowisko i dzień nauki jazdy na nartach.
  9. Na najbliższą sobotę na godz. 14.00 o pomoc w sprzątaniu proszę mieszkańców ul. Mickiewicza 47, 49.
  10. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego.
  11. Wszystkim tym, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny czy jubileusz życia małżeńskiego, życzymy, by czerpiąc siły do codziennego życia ze spotkania z Chrystusem doświadczali Jego przemieniającej mocy.