Ogłoszenia- 30.12.2018

Kategoria: Ogłoszenia
1. Dzisiejsza niedziela kieruje nasz wzrok w stronę Świętej Rodziny z Nazaretu. Liturgia zaprasza nas nie tylko do zawierzenia naszych najbliższych Jezusowi, Matce Bożej i św. Józefowi, ale nade wszystko do kształtowania codziennego życia na wzór Świętej Rodziny. Przeżyjmy ten dzień, poświęcając więcej uwagi naszym najbliższym, aby świętowanie niedzieli było czasem prawdziwie dla Boga i rodziny. 
2. Jutro ostatni dzień roku kalendarzowego. Zapraszamy do górnego Kościoła na specjalne nabożeństwo o godz. 16.30, podczas którego będziemy dziękowali Panu Bogu za dar czasu i upraszali łaski na dni nowego roku.  
3.Przypominamy, że od 1 stycznia Msza św. wieczorowa w niedzielę, uroczystości i dni powszednie o godz. 18.00. W tablicy ogłoszeń i na stronie parafialnej www.parafiapionki.pl zapoznamy się z układem Mszy św. oraz godzin kancelaryjnych.
4.We wtorek, 1 stycznia, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte jak w niedzielę: 6.30, 8.00, 9.30, 11.00, 12.15 i 18.00. Rozpocznijmy nowy rok, upraszając orędownictwa Bożej i naszej Matki. Tego dnia w łączności z Kościołem powszechnym będziemy modlili się o pokój na świecie.
5. Trwają odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii. Plan kolędy dostępny jest na tablicy ogłoszeń oraz stronie internetowej parafii. 
6.W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
Msza święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa w piątek o godz. 18.00. Tego dnia spowiedź święta od godz. 17.30. Czcicieli Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny zapraszamy natomiast na sobotnią Mszę Świętą o godz. 18.00, po niej adoracja do godz. 21.00.
7. Dorosłych i należących do grup parafialnych KŻR, RRN, Apostolatu Dusz Czyśćowych, Róż Różańcowych Rodziców, Legionu Maryi zapraszamy na spotkanie opłatkowe które rozpoczniemy w piątek 4 stycznia Mszą św. o godz. 18.00, a po niej spotkanie na Sali parafialnej.
8.W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Objawienia Pańskiego. Tradycyjne błogosławieństwo kredy, kadzidła oraz wody podczas wszystkich Mszy Świętych.  W tym dniu zapraszamy do wzięcia udziału w Orszaku Trzech Króli – rozpoczęcie Mszą św. o godz. 11.00 w naszej świątyni pod przewodnictwem ks. Bp. Piotra Turzyńskiego i później o godz. 12.00 wyruszamy od Ogródka Jordanowskiego.
9. Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu świątyni na dzisiejsza niedzielę. W Waszej intencji wszystkich ofiarodawców będziemy się modlić w środę na Mszę św. o godz.18.00. Na najbliższą sobotę na godz. 14.00 o pomoc w sprzątaniu proszę mieszkańców ul. Leśnej 8.
10. Wszystkich solenizantów i jubilatów powierzamy opiece Świętej Rodziny. 
 
Odsłony: 1503