Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00

Dni powszednie:

6.30, 17.00, 18.00

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 17.00, 18.00

Nabożeństwa okresowe: 17.30
Nabożeństwa w Wielkim Poście:

Droga krzyżowa dla dzieci - 17.30;

Droga krzyżowa dla młodzieży i dorosłych - 18.30;

Gorzkie żale: 17.15

 

Kancelaria Parafialna czynna: 

poniedziałek, wtorek, czwartek i piatek w godz. 7.00-7.45

oraz 18.30-19.001 2 facebook download png

Ogłoszenia - 07.01.2024

ŚWIĘTO CHRZTU PAŃSKIEGO 2024 R

1. Dzisiejsze święto chrztu Pańskiego to uroczyste rozpoczęcie publicznej działalności Pana Jezusa. Wydarzenia nad Jordanem to także zapowiedź naszego chrztu, podczas którego każdy z nas stał się umiłowanym dzieckiem Boga. O wierność zobowiązaniom chrztu świętego i łaskę wiary będziemy też prosili dziś o godz. 17.30 odmawiając Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
2. Dziś po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie KŻR dorosłych, a po Mszy św. o godz. 9.30 KŻR młodzieży.
3. Kontynuujemy odwiedziny kolędowe naszych parafian. Niech wyrazem zaproszenia kapłana by wspólnie pomodlić się i prosić o Chrystusowe błogosławieństwo będzie wyjście po księdza bądź otwarta furtka czy uchylone drzwi albo umieszczony na drzwiach obrazek czy kartka z napisem: „zapraszamy księdza”. Gdyby zaszły nieprzewidziane sytuacje i nie będziemy mogli przyjąć księdza po kolędzie, to na zakończenie odwiedzin kolędowych będzie podany dodatkowy termin i wówczas po wcześniejszym zgłoszeniu udamy się do Was.
4. Przypominamy, że do zakończenia czasu kolędy kancelaria parafialna czynna po Mszy św. wieczorowej w godz. 18.30-19.00. W nagłych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny.
5. Spowiedź w dni powszednie 15 minut przed Mszą Świętą.
6. W związku z postanowieniami organów ścigania dotyczącymi Ks. Leona, Biskup Radomski podjął decyzję o opuszczeniu przez niego parafii w Pionkach. Kroki te były podyktowane troską o dobro duchowe wspólnoty Kościoła i wolą szczegółowego wyjaśnienia sprawy.
7. Do końca stycznia trwają zapisy na pielgrzymkę do Fatimy i Santiago de Compostella w dniach 28 czerwca do 5 lipca. Osoby zainteresowane prosimy o jak najszybszą deklarację. Bliższe informacje na stronie parafialnej i kancelarii. Przy zapisie dokonujemy wpłaty zaliczki 1500 zł.
8. Bóg zapłać zaangażowanym w sprzątanie świątyni i kaplicy adoracji oraz złożoną ofiarę. W sobotę od godz. 14.00 o pomoc w sprzątaniu prosimy parafian ul. Leśnej 2 i 8.
9. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego.
10. W najbliższą niedzielę 14 stycznia na Mszy św. o godz. 12.15 będziemy się modlili w intencji ks. Proboszcza Mariusza Wincewicza z racji zbliżających się imienin, prosząc o potrzebne dla niego łaski. Również dla wszystkich świętujących w tym tygodniu urodziny i imieniny składamy najserdeczniejsze życzenia wszelkiego błogosławieństwa i opieki świętych patronów.