Ogłoszenia- Boże Narodzenie

Kategoria: Ogłoszenia


1. Dzisiejszą radością płynąca z tego wydarzenia że Bóg wkroczył w dzieje ludzkości że jest pośród nas dzielmy się w gronie rodzinnym. Niech przeżywane święta ubogacają i wzmacniają naszą miłość.
2.Jutro, w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze Święte w porządku niedzielnym.
3. W czwartek, w święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty, podczas Mszy Świętej tradycyjnie pobłogosławimy wino.
4.Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc w dekoracji kościoła:ks. Danielowi oraz p. Karolinie z mężem i całej ekipie, pracownikom za ich zaangażowanie, trud pracy. Dziękuję parafianom i młodzieży zaangażowanej w dekorację choinek, ministrantom, a także tym, którzy pomagali w sprzątaniu kościoła KŻR i należącym do Apostolatu Dusz Czyśćowych. W Waszej intencji i intencji wszystkich ofiarodawców będziemy się modlić jutro na Mszę św. o godz. 17.00. Na najbliższą sobotę na godz. 14.00 o pomoc w sprzątaniu proszę mieszkańców ul. Leśnej 2 i 6.
5. Najbliższa Niedziela to Niedziela Świętej Rodziny. Będziemy modlić się za wszystkie rodziny naszej parafii, wszystkie małżeństwa by były Bogiem silne.
W niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 11.00 i 12.15 odbędzie się odnowienie przyrzeczeń małżeńskim. Zapraszam by na tych Mszach małżonkowie stali czy siedzieli blisko siebie by wspólnie modlić się o dalsze łaski i błogosławieństwo dla waszego małżeństwa.
6.O piątku 28 grudnia rozpoczniemy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Porządek tegorocznych odwiedzin jest dostępny na stronie internetowej i na tablicy ogłoszeń.
7. Dzieci, młodzież zwłaszcza należących do grup parafialnych: ministrantów, scholę, spotkań ewangelizacyjnych „przy kominku” zapraszamy na spotkanie opłatkowe, które rozpoczniemy Mszą św. o godz. 17.00 w najbliższą sobotę tj. 29 grudnia.

 

 

 

 

Odsłony: 962