Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00

Dni powszednie:

6.30, 17.00, 18.00

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 17.00, 18.00

Nabożeństwa okresowe: 17.30
Nabożeństwa w Wielkim Poście:

Droga krzyżowa dla dzieci - 17.30;

Droga krzyżowa dla młodzieży i dorosłych - 18.30;

Gorzkie żale: 17.15

 

Kancelaria Parafialna czynna: 

poniedziałek, wtorek, czwartek i piatek w godz. 7.00-7.45

oraz 18.30-19.001 2 facebook download png

Ogłoszenia- Boże Narodzenie


1. Dzisiejszą radością płynąca z tego wydarzenia że Bóg wkroczył w dzieje ludzkości że jest pośród nas dzielmy się w gronie rodzinnym. Niech przeżywane święta ubogacają i wzmacniają naszą miłość.
2.Jutro, w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze Święte w porządku niedzielnym.
3. W czwartek, w święto św. Jana Apostoła i Ewangelisty, podczas Mszy Świętej tradycyjnie pobłogosławimy wino.
4.Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc w dekoracji kościoła:ks. Danielowi oraz p. Karolinie z mężem i całej ekipie, pracownikom za ich zaangażowanie, trud pracy. Dziękuję parafianom i młodzieży zaangażowanej w dekorację choinek, ministrantom, a także tym, którzy pomagali w sprzątaniu kościoła KŻR i należącym do Apostolatu Dusz Czyśćowych. W Waszej intencji i intencji wszystkich ofiarodawców będziemy się modlić jutro na Mszę św. o godz. 17.00. Na najbliższą sobotę na godz. 14.00 o pomoc w sprzątaniu proszę mieszkańców ul. Leśnej 2 i 6.
5. Najbliższa Niedziela to Niedziela Świętej Rodziny. Będziemy modlić się za wszystkie rodziny naszej parafii, wszystkie małżeństwa by były Bogiem silne.
W niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 11.00 i 12.15 odbędzie się odnowienie przyrzeczeń małżeńskim. Zapraszam by na tych Mszach małżonkowie stali czy siedzieli blisko siebie by wspólnie modlić się o dalsze łaski i błogosławieństwo dla waszego małżeństwa.
6.O piątku 28 grudnia rozpoczniemy wizytę duszpasterską w naszej parafii. Porządek tegorocznych odwiedzin jest dostępny na stronie internetowej i na tablicy ogłoszeń.
7. Dzieci, młodzież zwłaszcza należących do grup parafialnych: ministrantów, scholę, spotkań ewangelizacyjnych „przy kominku” zapraszamy na spotkanie opłatkowe, które rozpoczniemy Mszą św. o godz. 17.00 w najbliższą sobotę tj. 29 grudnia.

 

 

 

 

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg