Ogłoszenia-13.02.2022

VI NIEDZIELA ZWYKŁA 

 1. Dziś szósta niedziela zwykła w ciągu roku liturgicznego. Każda Msza Święta jest uwielbieniem Boga i uświęceniem człowieka. Niech usłyszane słowo Boże i udział w świętych obrzędach będą dla nas pomocą w chrześcijańskim przeżywaniu naszej codzienności.
 2. O godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe w intencji dzieci za które modli się Róża Różańcowa Rodziców, a po nim Msza św. w ich intencji.
 3. Po czasie ferii ruszają spotkania w grupach parafialnych. Zapraszamy nowe osoby, na spotkania grup dzieci, młodzieży, dorosłych by wspólnie umacniać się i wzrastać duchowo i społecznie – terminarz spotkań w gablotce i na stronie parafialnej.
 4. Dziękujemy parafianom z Popiełuszki 2 za pomoc w sprzątaniu sali oraz zaangażowanym w przygotowanie dolnego kościoła przed niedzielną liturgią. W sobotę od godz. 14.00 o pomoc w sprzątaniu prosimy rodziny z Sienkiewicza 6.
 5. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane w tym czasie remontu czy to indywidualnie czy na konto parafialne. Jeśli ktoś dokonał przelewu na konto parafii wpisując, że jest to darowizna na cele kultu religijnego, to oprócz 1%, które może przekazać na organizacje pożytku publicznego takie jak caritas, czy różne fundacje, ma dodatkowo możliwość odliczenia kwoty do 6% dochodu przy składaniu deklaracji w Urzędzie Skarbowym.
 6. Przypominamy, że wszystkie Msze św. w niedzielę odprawiane w sali parafialnej, a dodatkowo o godz. 8.00, 9.30, 11.00, 12.15 w kaplicy dolnej. Natomiast w dni powszednie Msze św. w kaplicy dolnej.
 7. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca – niedziela gospodarcza, która jest tym dodatkowym wsparciem w pracach remontowych oprócz ofiar składanych na tacę w każdą niedzielę.
 8. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.15 (sala parafialna) będziemy się modlić za ks. Leona z racji imienin.
 9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia składamy najlepsze życzenia: obfitości Bożego błogosławieństwa i wzrastania w miłości do Boga i ludzi.
 • dr.jpg
 • ekai_tonalne2.jpg
 • episkopat.jpg
 • gosc-niedzielny2.jpg
 • plus2.jpg