Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00*

Dni powszednie:

6.30, 17.30**, 18.00*

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 18.00*

Nabożeństwa okresowe:
Dni powszednie: 18.30***
Niedziela i uroczystości: 17.30***

LEGENDA:
*W OKRESIE WAKACJI O GODZ. 19.00
**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, CZASU KOLĘDY ORAZ dn. 1.07- 31.08 
*** LIPIEC I SIERPIEŃ O GODZ. 18.30

1 2 facebook download png

Ogłoszenia-11.07.2021

XV NIEDZIELA ZWYKŁA 

 1. W okresie wakacyjnym, urlopów, odpoczynku gromadzimy się na Eucharystii, by ze źródła, jakim jest Bóg, zaczerpnąć siły i przyjąć wszelkie dary i łaski dla nas przygotowane. Niezależnie od różnych sytuacji, które pojawiają się na drodze naszej wiary, odkrywamy, że Bóg nigdy nie zmienia swojego wyboru i zawsze przerzuca mosty między sobą a naszym życiem, posyła do nas proroków, abyśmy przez odnawianie przymierza zawsze byli Jego wybranym narodem.
 2. Dziś podczas Mszy do południa w naszej wspólnocie parafialnej gościmy ks. Mirosława Bujaka, misjonarza, który od wielu lat pracuje w Kamerunie. Polecamy go pamięci modlitewnej dziękując też za wsparcie materialne złożone na misję. Ofiary na ten cel możemy bezpośrednio przekazać ks. Mirosławowi przy stoliku umieszczonym przy wyjściu z kościoła.
 3. W najbliższy wtorek zapraszamy na nabożeństwo fatimskie – rozpoczniemy je Mszą św. o godz. 19.00, a po nim różaniec i procesja fatimska.
 4. Zapraszamy do zastanowienia się i udziału w pieszej pielgrzymce do Częstochowy. Nasza Pionkowska grupa nr 10 wyruszy w tym roku 6 sierpnia z Radomia z Wyższego Seminarium Duchownego. Obecne wymogi sanitarno-epidemiologiczne umożliwiają udział i nocleg jedynie we własnym namiocie. Każdego dnia będzie zapewniony gorący posiłek oraz polowe prysznice i toalety. Tradycyjnie zapisy będą od 1 sierpnia w parafii św. Barbary. Więcej informacji w gablotce przed kościołem.
 5. Widzimy potrzebę wykonania prac związanych z osuszaniem fundamentu kościoła, z tyłu kościoła od strony kaplicy. Prace chcemy rozpocząć od przyszłego tygodnia odkupując fundamenty, a po ich osuszeniu, odgrzybieniu wykonać izolację i odprowadzenie wody deszczowej. Podejmując te prace chcemy również wykonać tam łazienkę, która wydaje się być bardzo potrzebna dla osób podejmujących adorację w kaplicy. Już dziś składamy serdeczne Bóg zapłać za każdą ofiarę na ten cel i każdą ofiarę składaną na tacę.
 6. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu i dekoracji kościoła i kaplicy. W najbliższą sobotę od godz. 14.00 o posprzątanie kościoła prosimy wierzące rodziny z bloku Bohaterów Studzianek 1.
 7. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego.
 8. Solenizantom i jubilatom rozpoczynającego się tygodnia życzymy, aby dobry Bóg czuwał nad Wami każdego dnia. Wszystkich polecamy opiece Bożej Opatrzności.
 • dr.jpg
 • ekai_tonalne2.jpg
 • episkopat.jpg
 • gosc-niedzielny2.jpg
 • plus2.jpg