Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00

Dni powszednie:

6.30, 17.00, 18.00

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 17.00, 18.00

Nabożeństwa okresowe: 17.30
Nabożeństwa w Wielkim Poście:

Droga krzyżowa dla dzieci - 17.30;

Droga krzyżowa dla młodzieży i dorosłych - 18.30;

Gorzkie żale: 17.15

 

Kancelaria Parafialna czynna: 

poniedziałek, wtorek, czwartek i piatek w godz. 7.00-7.45

oraz 18.30-19.001 2 facebook download png

Ogłoszenia-13.06.2021

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dziś 13 dzień miesiąca – zapraszamy do udziału w nabożeństwie fatimskim, które rozpoczniemy o godz. 17.00. Maryja w Fatimie wzywa nas do modlitwy różańcowej i do czynienia pokuty za grzeszników – troszczmy się, jako chrześcijanie o nasze życie w stanie łaski uświęcającej, a więc bez przywiązania do grzechu ciężkiego. Dzisiejsze nabożeństwo zakończymy procesją wokół kościoła z figurą Matki Bożej Fatimskiej i litanią do Serca Pana Jezusa.
 2. DEKRET BISKUPA RADOMSKIEGO

W związku ze zmniejszonym stanem epidemii oraz znoszonymi restrykcjami sanitarnymi, z dniem 20 czerwca 2021 roku cofam dyspensę od obowiązku niedzielnego uczestnictwa we Mszy Świętej udzieloną w dniu 15 stycznia br.

                                       † Marek Solarczyk

Biskup Radomski

 1. Dziś grupa 68 dzieci przystąpi po raz pierwszy do Komunii Świętej. Życzymy im z całego serca, aby przyjaźń z Jezusem trwała zawsze, a żywy przykład wiary oraz wsparcie rodziców i najbliższych pomagało im wzrastać w wierze. W Białym Tygodniu tj. od poniedziałku do piątku dzieci wraz z rodzicami i bliskimi będą przychodziły na Mszę Świętą o godz. 18.00, którą będziemy kończyli odmówieniem litanii do Serca Pana Jezusa.
 2. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu i dekorację kościoła rodzicom dzieci pierwszokomunijnych oraz dar haftowanego zielonego ornatu i 8 zielonych ornatów do koncelebry. W najbliższą sobotę od godz. 14.00 o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców ul. Sienkiewicza (domy prywatne) oraz Królowej Jadwigi.
 3. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego.
 4. W tych ostatnich tygodniach przed rozpoczęciem wakacji zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci na spotkania grup formacyjnych przy naszej parafii – terminarz spotkań w gablotce i na stronie parafialnej.
 5. W najbliższą sobotę Mszą św. o godz. 18.00 rozpoczniemy ostatnie przed wakacjami spotkanie Wspólnoty Duchowych Niewolników Maryi, zakończone wspólną adoracją w kaplicy.
 6. Tym, którzy przeżywają swoje jubileusze, imieniny czy urodziny, życzymy błogosławieństwa Bożego, zdrowia i pogody ducha na każdy dzień.
 • dr.jpg
 • ekai_tonalne2.jpg
 • episkopat.jpg
 • gosc-niedzielny2.jpg
 • plus2.jpg