Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00

Dni powszednie:

6.30, 17.00, 18.00

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 17.00, 18.00

Nabożeństwa okresowe: 17.30
Nabożeństwa w Wielkim Poście:

Droga krzyżowa dla dzieci - 17.30;

Droga krzyżowa dla młodzieży i dorosłych - 18.30;

Gorzkie żale: 17.15

 

Kancelaria Parafialna czynna: 

poniedziałek, wtorek, czwartek i piatek w godz. 7.00-7.45

oraz 18.30-19.001 2 facebook download png

Ogłoszenia-06.06.2021

X NIEDZIELA ZWYKŁA 

 1. Trwamy w oktawie Bożego Ciała. Procesja eucharystyczna do czwartku włącznie na zakończenie nabożeństwa czerwcowego. Przy tej okazji serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zatroszczyli się o oprawę uroczystości Bożego Ciała: przygotowującym ołtarze, liturgicznej służbie ołtarza, grupom parafialnym, dzieciom sypiącym kwiaty, wszystkim wam, za świadectwo wiary i miłości do Boga, który żyje dla nas w Najświętszym Sakramencie. Dziś nabożeństwo czerwcowe z procesją eucharystyczną o godz. 17.30.
 2. Za kilka dni, 11 czerwca, w uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, biskupi zebrani na Konferencji Episkopatu uroczyście ponowią akt poświęcenia Polski Sercu Jezusa. W tym samym dniu zostanie on odnowiony we wszystkich polskich parafiach „aby wszyscy ludzie, pociągnięci do otwartego Serca Zbawiciela, z radością czerpali ze źródeł zbawienia”. Symbolem nieskończonej i niepojętej miłości Boga jest przebite włócznią i otwarte Serce wiszącego na krzyżu Zbawiciela. Wobec takiej Miłości nie można przejść obojętnie, trzeba na nią odpowiedzieć. Kult Serca Jezusa wyraża się w pragnieniu, by nasze serca zranione grzechem, ale obmyte i uzdrowione Chrystusową Krwią biły w rytmie Najświętszego Serca Zbawiciela, będącego „gorejącym ogniskiem miłości”. On najpełniej objawił światu miłość, bo nie jest bezwzględnym Sędzią, ale kochającym Ojcem.
 1. W piątek w uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa Msze Święte o godz. 6.30, 9.30 i 18.00. Po każdej Mszy św. ODNOWIENIE AKTU POŚWIĘCENIA NARODU POLSKIEGO NAJŚWIĘTSZEMU SERCU PANA JEZUSA.
 2. Dziękujemy za wczorajszą pomoc w sprzątaniu kościoła. W najbliższą sobotę o posprzątanie kościoła prosimy rodziców dzieci komunijnych.
 3. Próba przed I komunią św. w poniedziałek i wtorek o godz. 19.00. Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych i ich bliskich w sobotę od godz. 9.00.
 4. W najbliższą niedzielę o godz. 12.00 Msza św. I komunijna. Zgodnie z obowiązującymi zaleceniami sanitarnymi i ustaleniami rodziców w tej Mszy św. w świątyni uczestniczą dzieci pierwszokomunijne i rodzic. Pozostałe osoby i goście z racji na trwające obostrzenia pozostają na zewnątrz świątyni. Również wszystkich parafian i sympatyków prosimy, by w najbliższą niedzielę wybrać inną godzinę Mszy św. niż ta o godz. 12.00.
 5. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego, a dla młodszych Mały Gość Niedzielny.
 6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.
 • dr.jpg
 • ekai_tonalne2.jpg
 • episkopat.jpg
 • gosc-niedzielny2.jpg
 • plus2.jpg