Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00*

Dni powszednie:

6.30, 17.30**, 18.00*

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 18.00*

Nabożeństwa okresowe:
Dni powszednie: 18.30***
Niedziela i uroczystości: 17.30***

LEGENDA:
*W OKRESIE WAKACJI O GODZ. 19.00
**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, CZASU KOLĘDY ORAZ dn. 1.07- 31.08 
*** LIPIEC I SIERPIEŃ O GODZ. 18.30

1 2 facebook download png

Ogłoszenia- 27.12.2020

ŚWIĘTO ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI i JÓZEFA 2020 

 1. Dzisiejsza, ostatnia niedziela 2020 roku, jest świętem Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa. Prośmy Pana Boga, aby w tych niełatwych czasach nasze rodziny stawały się prawdziwym domowym Kościołem.
 2. Zbliża się koniec roku. 31 grudnia zapraszamy o godz. 17.30 na dziękczynne nabożeństwo eucharystyczne, w czasie którego podziękujemy za dary i łaski otrzymane w minionym roku, będziemy błagać Boga o przebaczenie wszystkich naszych grzechów popełnionych indywidualnie i społecznie, a także prosić o błogosławieństwo Boże na rozpoczynający się nowy rok. O godz. 18.00 będziemy sprawować Eucharystię w tej intencji.
 3. W piątek 1 stycznia uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki. Msze Święte według porządku niedzielnego. Jest to również Światowy Dzień Modlitw o Pokój.
 4. 2 stycznia, w pierwszą sobotę miesiąca, od godz.16.30 Adoracja Najświętszego sakramentu, a o godz. 18.00 Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP za grzechy nasze i całego świata.
 5. Tegoroczną wizytę duszpasterską będziemy chcieli przeżyć w zmienionej formie. Od dnia 2 stycznia chcemy na konkretny dzień zapraszać mieszkańców poszczególnych ulic czy bloków na wieczorną modlitwę i Mszę św. do naszego kościoła. Dodatkowo ci, którzy zgłosili lub będą jeszcze chcieli przyjąć w tym dniu księdza w domu będą mogli to uczynić na indywidualne zaproszenie. W każdym czasie będzie można dokonać zmiany co do swojego zgłoszenia (dopisać czy wycofać) bo i różne sytuacje mogą wydarzyć się w naszym życiu.

W dniu 2 stycznia /sobota/ na godz. 18.00 zapraszamy na Mszę św. i nabożeństwo mieszkańców: ul. Partyzantów, Nowej, Świerkowej, Małkowskich, Północnej, Wiśniowej, Piastowskiej, Dziewiątego, Powstania Styczniowego, Augustowskiej, Podgaja, Al. Królewskiej, Poziomkowej oraz Leśnej (domy prywatne).

Również w tym dniu od godz. 9.00 kolęda w domach rodzin mieszkających na tych ulicach, które dokonały zgłoszenia.

Program całej kolędy i Mszy św. za mieszkańców poszczególnych ulic i bloków na naszej stronie parafialnej i w gablotce.

 1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła i złożoną ofiarę mieszkańcom Januszna (cz.I od nr 1-50). W najbliższą sobotę od godz. 14.00 o pomoc w sprzątaniu prosimy rodziny z Januszna od nr 50 do końca.
 2. Zachęcamy do zakupu Gościa Niedzielnego – jest to numer świąteczny w cenie 10zł.
 3. Od jutra Msze św. w dolnym kościele.
 4. 9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.
 • dr.jpg
 • ekai_tonalne2.jpg
 • episkopat.jpg
 • gosc-niedzielny2.jpg
 • plus2.jpg