Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00*

Dni powszednie:

6.30, 17.30**, 18.00*

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 18.00*

Nabożeństwa okresowe:
Dni powszednie: 18.30***
Niedziela i uroczystości: 17.30***

LEGENDA:
*W OKRESIE WAKACJI O GODZ. 19.00
**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, CZASU KOLĘDY ORAZ dn. 1.07- 31.08 
*** LIPIEC I SIERPIEŃ O GODZ. 18.30

1 2 facebook download png

Ogłoszenia- 25.12.2020

 BOŻE NARODZENIE 2020  

 1. Dzisiejszą radością płynąca z tego wydarzenia że Bóg wkroczył w dzieje ludzkości że jest pośród nas dzielmy się w gronie rodzinnym, bliskich, znajomych. Jutro, w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia, święto św. Szczepana, pierwszego męczennika. Msze Święte w porządku niedzielnym.
 2. Najbliższa Niedziela to Niedziela Świętej Rodziny. Będziemy modlić się za wszystkie rodziny naszej parafii, wszystkie małżeństwa by były Bogiem silne. W niedzielę w czasie Mszy św. o godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 12.15 odbędzie się odnowienie przyrzeczeń małżeńskim. Zapraszam by na tych Mszach małżonkowie stali czy siedzieli blisko siebie, by wspólnie modlić się o dalsze łaski i błogosławieństwo dla Waszego małżeństwa.
 3. W niedziele 27 grudnia Mszą św. o godz. 12.15 z udziałem księdza Biskupa Henryka Tomasika zostanie zainaugurowane działanie Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej naszej parafii – zapraszamy na tę Eucharystię osoby wybrane do rady.

Pragniemy poinformować, że w wyniku głosowania do Rady Duszpasterskiej wchodzą następujące osoby: Gdulewicz Maria, Gnojewski Karol, Lasota Paulina, Pośnik Karolina, Pośnik Mariusz, Skarbek Krystyna, Trzmielewski Łukasz, Wierzbicki Marek

Dodatkowo do rady duszpasterskiej z nominacji ks. Proboszcza: Michalak Ewelina, Sałek Marcin z urzędu wychodzą: ks. Wikariusze: Zbigniew Kominek, Daniel Reguła, Jacek Maroszek oraz Mortko Wacław (kościelny), Dudzic Piotr (organista), Pęczek Maria (przedstawiciel grona katechetów)

Skład Rady Ekonomicznej – z wyboru parafian: Lasota Paweł, Lach Krzysztof, Pośnik Mariusz, Smal Katarzyna, Trzmielewski Łukasz.

Dodatkowo do rady ekonomicznej z nominacji ks. Proboszcza wychodzi: Cygan Anna

 1. Bardzo serdecznie dziękuję za pomoc w dekoracji kościoła: ks. Danielowi oraz całej ekipie dorosłych, młodzieży, dzieciom, p. Wacławowi za ich zaangażowanie, trud pracy, dekorację choinek i kościoła, a przede wszystkim wykonanie szopki. Dziękujemy za przygotowanie liturgii ministrantom, scholii, p. Piotrowi za muzyczna oprawę. Dziękujemy także mieszkańcom Januszna, którzy pomagali w sprzątaniu kościoła.
 2. Tegoroczną wizytę duszpasterską będziemy chcieli przeżyć w zmienionej formie. Od dnia 2 stycznia chcemy na konkretny dzień zapraszać mieszkańców poszczególnych ulic czy bloków na wieczorną modlitwę i Mszę św. do naszego kościoła. Dodatkowo ci, którzy zgłosili lub będą jeszcze chcieli przyjąć w tym dniu księdza w domu będą mogli to uczynić na indywidualne zaproszenie. W każdym czasie będzie można dokonać zmiany co do swojego zgłoszenia (dopisać czy wycofać) bo i różne sytuacje mogą wydarzyć się w naszym życiu. Program całej kolędy podamy w najbliższą niedzielę na naszej stronie parafialnej i w gablotce.
 3. Zachęcamy do zakupu Gościa Niedzielnego – jest to numer świąteczny w cenie 10zł, a dla dzieci jest już nowy numer Małego Gościa Niedzielnego, w cenie 5 zł.
 4. Wszystkim drogim parafianom, dobrodziejom, gościom życzymy, żeby miłość, radość i pokój, które przynosi Boża Dziecina, gościły w waszym życiu każdego dnia i były nadzieją na lepsze jutro. Prawdziwie błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia!
 • dr.jpg
 • ekai_tonalne2.jpg
 • episkopat.jpg
 • gosc-niedzielny2.jpg
 • plus2.jpg