Ogłoszenia- 12.07.2020

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś przypada kolejna lipcowa niedziela. W czasie wakacji i urlopów nie zapominajmy o świętowaniu dnia Pańskiego.
  1. Dziś o godz. 18.30 wraz z Różą Różańcowa Rodziców zapraszamy na modlitwę różańcową w intencji dzieci.
  1. Jutro 13 dzień miesiąca – na Mszy św. o godz. 19.00 będziemy się modlić przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej powierzając nas samych, nasze rodziny. Bezpośrednio po Mszy św. nabożeństwo i procesja fatimska wokół kościoła.
  1. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańcom Popiełuszki 2 i złożoną ofiarę. Na najbliższą sobotę od godz. 14.00 o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy mieszkańców bloku Popiełuszki 3.
  1. Za tydzień III niedziela miesiąca – niedziela gospodarcza
  1. Na czas wakacji polecamy lekturę Gościa Niedzielnegow nim m.in. prezentacja kolejnego sanktuarium maryjnego oraz odpowiedź na pytanie: czy miłość narzeczonych jest konieczna do zawarcia małżeństwa?
  1. Dary z Banku Żywności dla ubogich mieszkańców będą wydawane dopiero w sierpniu – o dokładnym terminie poinformujemy.
  1. Tym, którzy przeżywają swoje jubileusze, imieniny czy urodziny, życzymy błogosławieństwa Bożego, zdrowia i pogody ducha na każdy dzień.