Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00*

Dni powszednie:

6.30, 17.30**, 18.00*

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 18.00*

Nabożeństwa okresowe:
Dni powszednie: 18.30***
Niedziela i uroczystości: 17.30***

LEGENDA:
*W OKRESIE WAKACJI O GODZ. 19.00
**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, CZASU KOLĘDY ORAZ dn. 1.07- 31.08 
***SIERPIEŃ I LIPIEC O GODZ. 18.30

1 2 facebook download png

Ogłoszenia- 05.07.2020

 1. Dziś przypada pierwsza lipcowa niedziela. Niech trwające wakacje i urlopy będą okazją do pogłębienia wiary przeżywanej w bezpośrednim kontakcie z przyrodą. Przez piękno ziemi przemawia do nas sam Stwórca. Zechciejmy dla Niego otworzyć nasze serca i umysły. Jednocześnie nie zapominajmy, że każdy z nas, jako katolik, ma obowiązek uczestniczenia w niedzielnej Mszy Świętej, która jest źródłem ożywczej łaski, przynosi pokój i zbawienie.

Zapraszamy na Nieszpory dziś o godz. 18.30, oraz w dni powszednie w kaplicy Matki Bożej na modlitwę różańcową w intencji ojczyzny.

 1. Od 29 czerwca w naszej parafii mamy możliwość podjęcia indywidualnej adoracji Najświętszego Sakramentu w utworzonej kaplicy adoracji, która mieści się w dolnym kościele. Do kaplicy zostały zakupione dębowe ławki, zmienił się wygląd prezbiterium, miejsca do wystawienia Najświętszego Sakramentu wraz ze specjalny zabezpieczeniem na nową monstrancję i zabezpieczeniem w postaci monitoringu. Całość wykonanych do tej pory prac to blisko 60tys. Zostało nam do spłacenia nieco ponad 15tys. Dziękujemy więc wszystkim, którzy materialnie włączyli się w to dzieło, które zostało wykonane z inicjatywy Was Parafian, potrzeby Waszego serca – i za to, że ta kaplica nie jest pusta w ciągu dnia. Wszystkim dotychczasowym i przyszłym ofiarodawcom składamy serdeczne Bóg zapłać! Jednocześnie zapraszamy dziś po Mszy św. jak i każdego dnia w godz. 7.00-19.00 do nawiedzenia tego miejsca i osobistej modlitwy.
 2. Od tego tygodnia wyłącznie na naszej stronie parafialnej parafiapionki.pl w specjalnie utworzonej zakładce mamy transmisje z kaplicy adoracji, a także w zakładce „transmisja live”, prowadzona jest transmisja Mszy św. niedzielnej o godz. 9.30.
 3. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańcom Popiełuszki 1. Na najbliższą sobotę od godz. 14.00 o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy mieszkańców bloku Popiełuszki 2.
 4. Na czas wakacji polecamy lekturę Gościa Niedzielnego.
 5. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia i wszystkim odpoczywającym na wakacjach oraz naszym gościom życzymy radości i pięknych chwil w gronie rodziny i przyjaciół.
 • dr.jpg
 • ekai_tonalne2.jpg
 • episkopat.jpg
 • gosc-niedzielny2.jpg
 • plus2.jpg