Ogłoszenia- 17.11.2019

XXXIII Niedziela Zwykła

1.Przez udział w niedzielnej Eucharystii Pan umocnił nas swoim słowem  i Najświętszym Ciałem. Pomnażajmy w sercach dary Bożej łaski, aby wytrwale kroczyć drogami wiary, wiodącymi przez codzienne wyzwania i trudy. Dziś o godz. 17.30 nabożeństwo do św. Michała Archanioła.
2.Za tydzień będziemy przeżywać uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny.
3.Młodzież zapraszamy na Apel Młodych, który organizujemy w naszej parafii 23 listopada w sobotę od godz. 19.00. Niech to będzie czas doświadczenia bliskości Boga i umocnienia by kierować się w życiu tym najważniejszym przykazaniem – przykazaniem Miłości.
4.Dorosłych i małżonków zapraszamy na Bal Charytatywny organizowany przez Rycerzy Kolumba, który odbędzie się również 23 listopada. W trakcie balu będzie prowadzona zbiórka na aparaty tlenowe dla hospicjum Królowej Apostołów  w Radomiu. Bliższe informacje na plakacie, który zamieszczony jest w gablotce przed kościołem.
5.Dziękujemy za troskę o świątynię mieszkańcom ul. Bohaterów Studzianek 1. Za Was i wszystkich ofiarodawców będziemy modlić się w środę na Mszy św. o godz. 18.00. W najbliższą sobotę od godz. 14.00 troskę o świątynię przed liturgią przyszłej niedzieli powierzamy wierzącym rodzinom z ul. Bohaterów Studzianek blok nr 3 i 5.
6.W dniach 23-30 maja 2020r.nasza parafia organizuje pielgrzymkę do Fatimy  i Santiago de Compostela. Jest to dość bogaty program jeśli chodzi o zwiedzane miejsca. Ze względu na rezerwację lotniczą zapisy do 30 listopada. Przy zapisie należy wpłacić zaliczkę w wysokości 500zł. Bliższe informacje znajdziemy na stronie parafialnej oraz w programie, który jest na stoliku i w zakrystii.
7. Zachęcamy do zakupienia Gościa Niedzielnego.
8.Solenizantom i jubilatom tygodnia składamy serdeczne życzenia wielu darów uproszonych za przyczyną świętych patronów.