Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00*

Dni powszednie:

6.30, 17.30**, 18.00*

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 18.00*

Nabożeństwa okresowe:
Dni powszednie: 18.30***
Niedziela i uroczystości: 17.30***

LEGENDA:
*W OKRESIE WAKACJI O GODZ. 19.00
**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, CZASU KOLĘDY ORAZ dn. 1.07- 31.08 
***SIERPIEŃ I LIPIEC O GODZ. 18.30

1 2 facebook download png

Ogłoszenia- 29.09.2019

XXVI Niedziela Zwykła
 
1. Dziś na godz. 17.30 zapraszamy do modlitwy śpiewem Litanii do Matki Bożej i modlitwę do Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, naszej patronki.
2. Zbliża się miesiąc modlitwy różańcowej. To szczególny czas nie tylko upraszania potrzebnych łask za przyczyną Matki Bożej, ale umocnienia naszej wiary przez rozważanie tajemnic z życia Chrystusa i Maryi Panny. Miesiąc październik, który rozpoczynamy od najbliższego wtorku jest też przez papieża Franciszka ogłoszony nadzwyczajnym miesiącem misyjnym – modlitwy za misje.
3. Nabożeństwa różańcowe będę odbywały się w dni powszednie o godz. 18.30 oraz w niedziele o godz. 17.30.
4. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Tradycyjne nabożeństwa według stałego porządku. Spowiedź św. w I piątek w godz. 17.00-18.30.
5.Spowiedź w domach chorych w I czwartek i I piątek miesiąca od godz. 8.30.
6.Tradycyjnie w I sobotę miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 wynagradzającą Niepokalanemu Sercu NMP za nasze grzechy oraz na adorację Najświętszego Sakramentu, która potrwa do godz. 21.00. 
7. Dziś ostatni dzień zapisu na pielgrzymkę do Wysokiego Koła. Wyjazd w sobotę spod kościoła o godz. 8.45, powrót ok godz. 16.00. Koszt 20zł.
8.W dniach 13-20 października zapraszamy do udziału w Pionkowskich Dniach Kultury Chrześcijańskiej. Zapraszamy w tym czasie do udziału w koncertach, spektaklach teatralnych, wspólnej modlitwie, spotkaniu dla małżeństw i narzeczonych, warsztatach. Program na plakatach i naszej stronie internetowej: www.parafiapionkiW ramach tych dni będzie też możliwość udziału w warsztatach muzyczno-liturgicznych w dn. 14-16.X., prowadzonych przez p. Piotra Pałkę absolwenta Akademii Muzycznej w Krakowie, kompozytora, dyrygenta, których kulminacyjnym momentem będzie muzyczna obstawa Mszy św. i koncert w dn. 16  października. Zapisy na warsztaty w Miejskim Ośrodku Kultury w Pionkach. Szczegóły w gablotce.
9. Dziękujemy za troskę o naszą świątynię oraz mieszkańcom Asnyka 3 za złożoną ofiarę. W  intencji mieszkańców tego bloku i wszystkich ofiarodawców naszej parafii będziemy się modlić w środę na Mszy św. o godz. 18.00.W najbliższą sobotę od godz. 14.00 troskę o świątynię przed liturgią przyszłej niedzieli powierzamy wierzącym rodzinom z ul. Asnyka 4.
10.Dziś w sali parafialnej do godz. 11.00 Polskie Stowarzyszenie Diabetyków zaprasza na bezpłatne badania przesiewowe na poziom cukru we krwi.
11. Dzieci zapraszamy na próbę scholii w najbliższą niedzielę o godz. 10.15 w  sali parafialnej (wejście jak do kancelarii).
12. Spotkania w grupach dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania w najbliższy poniedziałek i wtorek o godz. 19.00
13.Zapraszamy mężczyzn i ojców, którzy kiedyś byli ministrantami lub chcą teraz włączyć się do grupy dorosłych ministrantów, którą chcemy rozwinąć w naszej parafii - spotkanie organizacyjne w najbliższy czwartek o godz. 19.00 w sali parafialnej (wejście jak do kancelarii).
14. Drogich jubilatów i solenizantów naszej parafii zapewniamy o serdecznej pamięci 
i składamy najlepsze życzenia.
 
  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg