Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00*

Dni powszednie:

6.30, 17.30**, 18.00*

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 18.00*

Nabożeństwa okresowe:
Dni powszednie: 18.30***
Niedziela i uroczystości: 17.30***

LEGENDA:
*W OKRESIE WAKACJI O GODZ. 19.00
**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, CZASU KOLĘDY ORAZ dn. 1.07- 31.08 
*** LIPIEC I SIERPIEŃ O GODZ. 18.30

1 2 facebook download png

Wspominamy Ferie!!!

W dniach od 4 do 8 lutego 2019 roku młodzież oraz dzieci z naszej parafii wraz z ks. Zbigniewem i ks. Danielem przeżywała parafialne zimowisko w Zakopanem. Pierwszego dnia, zaraz po przyjeździe do Zakopanego powitaliśmy wieczorne Krupówki. Drugi dzień naszego obozu był czasem solidnych zmagań ze stokiem Pardałówka. Pod okiem instruktorów ze szkoły narciarskiej wielu z nas postawiło swoje pierwsze kroki na nartach, zdarzyły się nawet pierwsze przejechane metry!

Tego samego dnia modliliśmy się w Sanktuarium Matki Bożej objawiającej Cudowny Medalik a wieczorem wspólne rozmowy na poważne  i mniej poważne tematy oraz wspólna zabawa. Środa była kolejną okazją do zmagań na stoku. Było już jednak zdecydowanie lepiej. Nawet księża mogli jeździć z góry na dół, a nie od jednego do drugiego leżącego :D, Tego dnia odwiedziliśmy także lodowisko, na którym Pionkowska młodzież wykazała się mistrzowskim poziomem. Odwiedziliśmy także Jaszczurówkę- Dom Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego a w nim pokój, gdzie przyjeżdżał ks. Kardynał Stefan Wyszyński oraz kardynał Karol Wojtyła a także bł. Ksiądz Jerzy Popiełuszko. Celebrowaliśmy także Mszę Świętą w kaplicy, w której niespodziewanie w 1997 roku późnym wieczorem podczas wizyty w Polsce pojawił się na modlitwie Jan Paweł II. Podążając nieco śladem Ojca Świętego czwartkowe przedpołudnie spędziliśmy w Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej, które jest wotum  Narodu Polskiego za ocalenie życia Papieża po zamachu. Przypomnieliśmy sobie także historię Objawień Maryjnych w Fatimie oraz treść fatimskich tajemnic. Po pokarmie duchowym nadszedł czas fizycznego trudu podczas górskiej wędrówki w skąpanej w słońcu Dolinie Kościeliskiej.

Piątek był dniem naszego pobytu w Krakowie, gdzie w Sanktuarium św. Jana Pawła II poznawaliśmy historię Jego pontyfikatu ale także okres młodości. Odwiedziliśmy także pobliskie Sanktuarium Bożego Miłosierdzia, by wraz ze świętą Siostrą Faustyną Kowalską modlić się Koronką! Wieczorem, zmęczeni ale szczęśliwi ze wspólnie spędzonego czasu dotarliśmy do naszego miasta. Już dziś, pełni wspaniałych wspomnień, snujemy plany na kolejne wyjazdy. Zapraszamy do obejrzenia szerszej fotorelacji w galerii. Swoją modlitwą i wdzięcznością ogarniamy wszystkie osoby, które wsparły nas finansowo w organizacji tego przedsięwzięcia! 

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg