Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa 2022

Kategoria: Aktualności

„Zagrody nasze widzieć przychodzi i jak się Jego dzieciom powodzi” 🙏🙏🙏
Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa to wspaniała do manifestacji naszej wiary w realną obecność Chrystusa w Eucharystii! 😇😇😇
Był to także szczególny dzień dla dzieci, które przeżywały pierwszą rocznice Komunii Świętej! Podczas uroczystej Eucharystii celebrowanej przed naszym Kościołem dziękowaliśmy Chrystusowi, że został z nami przez wszystkie dni, aż do skończenia świata!
Po Mszy Świętej ks. Proboszcz Mariusz Wincewicz poświecił odrestaurowany przez Pana Krzysztofa Wacha krzyż, który do niedawna stanowił zwieńczenie wieży kościoła oraz figurę Świetego Michała Archanioła😇🙏⛪️⛪️⛪️
 
Następnie ruszyliśmy w procesji do czterech ołtarzy! Prosiliśmy Boga, by był obecny na drogach naszej codzienności obdarzając nas swoim błogosławieństwem i chroniąc od wszelkiego zła!
 
Z całego serca dziękujemy rodzinom dzieci świętujących rocznice, grupom duszpasterskim, wszystkim zaangażowanym w organizacje Procesji oraz przygotowanie ołtarzy oraz wszystkim parafianom i sympatykom za tak liczny udział we wspólnej modlitwie🙏🙏🙏😇😇😇
Dziękujemy również Panu Karolowi Gnojewskiemu za przygotowanie fotorelacji dostęnej w galerii!
 

 

Odsłony: 337