XIV Niedziela Zwykła – 07 lipca 2024 r.

1. „Do Ciebie, Boże, wznoszę moje oczy” – refren psalmu responsoryjnego pięknie opisuje każde nasze spotkanie z Panem. Zróbmy wszystko, co w naszej mocy, aby
w czasie wolnym od pracy i nauki nie zaniedbywać relacji z Bogiem.

2. Przez lipiec na godz. 17.15 zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej
w intencji rodzin, które zawierzamy też przez pośrednictwo błogosławionej Rodziny Ulmów, których relikwie są w naszej parafii przy obrazie Matki Bożej Królowej Polski. Jutro Mszy św. w kościele górnym i błogosławieństwo relikwiami Rodziny Ulmów.
Ze stolika z prasą można też wziąć tekst Litanii do błogosławionej rodziny Ulmów.

3. W środę Mszę św. o godz. 18.00 rozpoczniemy nowenną ku czci Matki Bożej Królowej Polski z odczytaniem złożonych do skrzynki modlitewnej intencji.

4. Natomiast w sobotę 13 lipca przypada liturgiczne wspomnienie Matki Bożej Fatimskiej. Nabożeństwo różańcowe z procesją fatimska o godz. 17.l5.

5. Bóg zapłać zaangażowanym w sprzątanie świątyni i kaplicy adoracji oraz złożoną ofiarę z bloku Aleje Lipowe 12. W sobotę od godz. 14.00 o pomoc w sprzątaniu prosimy parafian  z Alei Lipowych 13 i 15.

6. Niech czas wakacyjnego wypoczynku będzie dla wszystkich czasem bezpiecznym, pogodnym i radosnym. Nie zapominajmy w tym czasie o codziennej modlitwie
i niedzielnej Eucharystii. Pozdrawiamy wszystkich, którzy wypoczywają w naszej parafii. Naszą życzliwość kierujemy również wobec wszystkich, którzy w tym tygodniu świętować będą swoje imieniny czy urodziny – niech dobry Bóg umacnia Was swym błogosławieństwem.