**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, FERII, WAKACJI I CZASU KOLĘDY
***W WAKACJE O GODZ. 18.30

Droga Krzyżowa ulicami Pionek!

Tradycja naszego miasta jest Nabożeństwo Drogi Krzyżowej celebrowanej na ulicach w Niedzielę Palmową!

W tym roku procesja wyruszyła z Placu Konstytucji. Rozważania czternastu stacji odczytywały poszczególne ruchy i wspólnoty działające w pionkowskich parafiach. Podczas Nabożeństwa nie zabrakło także przedstawicieli naszej wspólnoty. Legion Maryi, Ruch Rodzin Nazaretańskich, Koła Żywego Różańca, Harcerze, młodzież ze „ Spotkań przy Kominku” oraz ministranci to grupy formacyjne, które włączyły się w prowadzenie rozważań oraz niesienie krzyża.

Po raz pierwszy Droga Krzyżowa  zakończyła się w Parafii p.w. św. Maksymiliana. Na zakończenie Nabożeństwa wszyscy kapłani posługujący w naszym mieście, na czele z Księdzem Dziekanem Stanisławem Bujnowskim udzielili wiernych Błogosławieństwa!