Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00*

Dni powszednie:

6.30, 17.30**, 18.00*

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 18.00*

Nabożeństwa okresowe:
Dni powszednie: 18.30***
Niedziela i uroczystości: 17.30***

LEGENDA:
*W OKRESIE WAKACJI O GODZ. 19.00
**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, CZASU KOLĘDY ORAZ dn. 1.07- 31.08 
*** LIPIEC I SIERPIEŃ O GODZ. 18.30

1 2 facebook download png

Ważne informacje dla uczestników odwołanej pielgrzymki do Fatimy i Santiago de Compostella

Szanowni Państwo,

Poniżej przygotowaliśmy dla Państwa informację dot. PIELGRZYMKI DO PORTUGALII I SANTIAGO DE COMPOSTELA w terminie 17.04 – 24.04.2021 r.

Mimo wszelkiej gotowości, przygotowanych świadczeń oraz ogromu włożonej pracy, jesteśmy zmuszeni poinformować Państwa, że wyjazd ten nie może odbyć się w zaplanowanym terminie. Mimo faktu, że restrykcje w Portugalii obowiązują do dnia 31 marca, spodziewamy się, że mogą zostać wydłużone. Co więcej, obostrzenia w Hiszpanii ogłoszone zostały do dnia 9 maja br., co uniemożliwia realizację programu pielgrzymki zgodnie z planem. W związku z zaistniałą sytuacją samolotowa pielgrzymka do Portugalii i Santiago de Compostela zostaje anulowana zgodnie z art. 47 ust.  5 pkt 2 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z dnia 24 listopada 2017 r, w związku z wystąpieniem nieuniknionych i nadzwyczajnych okoliczności związanych z trwającą pandemią koronawirusa Sars-Cov-2 , wywołującego chorobę Covid-19.

 

Mimo to, zapraszamy, aby pozostali Państwo z nami. W 2021 roku jest wiele powodów do pielgrzymowania, dlatego zaplanowaliśmy wiele fantastycznych wyjazdów pielgrzymkowych. Nasze propozycje wraz z terminami wyjazdów, ofertą cenową i wszelkimi szczegółami znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej: https://www.pielgrzymki.pl/pielgrzymki-wolne-miejsca.html

Jeśli w 2021 roku planują Państwo prywatny wypoczynek, w gronie Rodziny lub przyjaciół również zapraszamy do Orlando Travel. Pragniemy poinformować, że oprócz pielgrzymowania, SPEŁNIAMY WAKACYJNE MARZENIA, dlatego również u nas mogą Państwo zarezerwować swój urlop! Gdyby chcieli Państwo swoją zaliczkę przełożyć na wyjazd wakacyjny - nasza specjalistka od wakacyjnych podróży - Agnieszka Jawień (kom. +48 792 002 097, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) profesjonalnie doradzi miejsce wypoczynku i przedstawi najciekawsze propozycje. A wszystko to przy współpracy z najlepszymi touroperatorami tj.: Itaka, Rainbow, Coral Travel, Exim Tours, Grecos, Nekera.

Jeśli jednak żadna z powyższych propozycji nie spotka się z Państwa oczekiwaniami, w związku z anulowanym wyjazdem przysługuje Państwu zwrot wpłaconej zaliczki. Zwrotowi nie podlega opłacona składka na ubezpieczenie kosztów imprezy turystycznej, którym do dnia dzisiejszego włącznie jesteście Państwo objęci i zostało ono wykorzystane. Zwroty będą realizowane po otrzymaniu informacji zwrotnej od wszystkich uczestników pielgrzymki oraz po ustaniu ważności vouchera – voucher traci ważność w dniu 23.05.2021 r.
Z uwagi na trudną sytuację branży turystycznej, zwrotów będziemy mogli dokonać również po otrzymaniu zwrotu zaliczek od kontrahentów, którzy otrzymali zapłatę za Państwa wyjazd. Termin ten może zostać wydłużony, stąd prosimy o cierpliwość.

Uprzejmie prosimy o Państwa pisemną decyzję do dnia 26 marca 2021 r. W przypadku odstąpienia od umowy, w odpowiedzi zwrotnej prosimy o odesłanie podpisanego dokumentu (druk można pobrać osobiście
w kancelarii parafialnej).

Zapewniamy, że Biuro Podróży Orlando Travel pracuje nieustannie w pełnym wymiarze. Od początku pandemii na bieżąco analizujemy programy wyjazdów pod kątem nowych standardów, norm i wytycznych.
W oparciu o analizy i dostępną wiedzę, wszystkie programy pielgrzymek dostosowujemy do obowiązujących przepisów oraz sytuacji epidemicznej. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji – zarówno w biurze (w Skawinie), pod numerami telefonów (+48 791 110 721) oraz poprzez korespondencję e-mailową (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). W przypadku jakichkolwiek pytań, zapraszamy do kontaktu.

Z poważaniem

Joanna Wojtas

Biuro Podróży ORLANDO TRAVEL Sp. z o.o.

32-050 Skawina ul. Ks. J. Popiełuszki 2 D

Tel. kom. +48 791 110 721

E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

www.orlando.com.pl, www.pielgrzymki.pl

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg