Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00*

Dni powszednie:

6.30, 17.30**, 18.00*

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 18.00*

Nabożeństwa okresowe:
Dni powszednie: 18.30***
Niedziela i uroczystości: 17.30***

LEGENDA:
*W OKRESIE WAKACJI O GODZ. 19.00
**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, CZASU KOLĘDY ORAZ dn. 1.07- 31.08 
***SIERPIEŃ I LIPIEC O GODZ. 18.30

1 2 facebook download png

Ogłoszenia- 21.04.2019

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego 
1.Msze Święte w uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego oraz w Poniedziałek Wielkanocny według porządku świątecznego. 
2. W drugim dniu Świąt Wielkanocnych naszymi ofiarami będziemy wspierali KUL.
3.Trwa nowenna przed Niedzielą Bożego Miłosierdzia. Zapraszamy do jej odmawiania w oktawie Wielkanocy na zakończenie Mszy Świętej wieczornej o godz. 18.00.
4.Serdecznie dziękuję wszystkim, którzy pomagali w dekoracji naszego kościoła zwłaszcza Ciemnicy i Grobu Pańskiego, dziękuję za kwiaty i porządkowanie świątyni oraz wszelkie ofiary składane na ten cel i różne podejmowane inwestycje remontowe i te związane z zakupem w ostatnim czasie organów, nagłośnienia czy wymianą mikrofonów. Dziękujemy wszystkim, którzy upiększali liturgię całego Triduum Paschalnego: ministrantom, scholii, lektorom, grupom i wspólnotom naszej parafii podejmującym różne posługi w czasie tych dni podczas liturgii oraz tym, którzy podejmowali adorację Pana Jezusa zwłaszcza w nocy z piątku na sobotę.
5. Błogosławiona radość pustego grobu staje się dzisiaj naszym udziałem. Przez okres Wielkiego Postu, rekolekcje, udział w nabożeństwach pasyjnych i sakrament pokuty przygotowaliśmy serca na spotkanie ze Zmartwychwstałym. Niech Chrystusowe zwycięstwo nad grzechem i śmiercią napełni nasze serca nową nadzieją. Wielkanocna radość niech zagości w naszych domach, pośród krewnych, przyjaciół i znajomych. Niech umacnia zwłaszcza dotkniętych cierpieniem, chorobą, wszelką ludzką krzywdą i zranionych grzechem. Wszystkim Parafianom i Gościom, życzymy radosnych pełnych pokoju świat Wielkanocnych. Szczęść Boże!
 
  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg