Ogłoszenia- 17.02.2019

VI NIEDZIELA ZWYKŁA
1. Dziś na godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła.
2. Po feriach swoje spotkania rozpoczyna Dziecięca Schola - próby w niedziele o godz.  10.00 w sali parafialnej (wejście od Alei Królewskiej). Młodzież zapraszamy w piątek na godz. 19.00 na piątkowe Spotkania przy Kominku. Zbiórki dla kandydatów na ministrantów w sobotę o godz. 9.00, a dla ministrantów w sobotę o godz. 9.30.
3. W sobotę 23 lutego zapraszamy kandydatów do bierzmowania i młodzież do przeżycia razem z nami kolejnego Pionkowskiego Apelu Młodych – rozpoczęcie o godz. 19.00. Wszystkich parafian prosimy o modlitwę w intencji młodzieży.
4. Informacja dla osób, które planują w tym roku zawrzeć sakrament małżeństwa: w najbliższą sobotę od godz. 9.00 w naszej sali parafialnej rozpocznie się kolejna edycja Kursu Przedmałżeńskiego dla narzeczonych – zapisy do 20 lutego osobiście w kancelarii lub telefonicznie.
5. Spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I komunii św. w sobotę 23 lutego o godz. 10.00 w kościele. Natomiast 24 lutego w niedzielę o godz. 11.00 poświęcenie i wręczenie książeczek.
6. Dziś w godz. 9.00-19.00 w sali parafialnej będzie prowadzona rejestracja dawców szpiku ze szczególnym ukierunkowaniem na pomoc Asi -mieszkance naszych Pionek. Bliższe informacje w gablotce.
7. W dniach 24 i 25 maja 2019 r. nasza Parafia organizuje pielgrzymkę autokarową do Kalwarii Zebrzydowskiej, Wadowic, Krakowa /Centrum Jana Pawła II i Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach/. Koszt pielgrzymki 200 zł /w cenie: transport, nocleg w Domu Pielgrzyma w Kalwarii, obiadokolacja i śniadanie; bilet wstępu do Muzeum w Wadowicach/. Zapisy w zakrystii i kancelarii parafialnej. Zaliczkę 50zł należy wpłacić do 17 marca. Opiekunem pielgrzymki jest Ks. Marcin.
8. Bóg zapłać za troskę o naszą świątynię i złożoną ofiarę mieszkańcom Leśnej 16. Wszystkich ofiarodawców powierzamy na Mszy św. w środę o godz. 18.00. Na najbliższą sobotę na godz. 14.00 bardzo proszę o pomoc w sprzątaniu kościoła mieszkańców ul. Leśnej 15 i 17.
9. W środę na godz. 18.00 zapraszamy do wspólnej modlitwy wszystkich parafian w intencji ks. Leona, rezydenta naszej parafii z racji imienin.
10. Wszystkich, którzy w tym tygodniu obchodzą swoje urodziny i imieniny, otaczamy serdeczną pamięcią i modlitwą.