Konkurs na logo parafii

KONKURS NA LOGO PARAFII

Zaprojektowany znak powinien charakteryzować się wysokimi walorami artystycznymi, prostotą przekazu, komunikatywnością, zgodnością
z zasadami sztuki graficznej, użytkowej. Logotyp powinien zawierać elementy odnoszące się do patronki Parafii tj. NMP Królowej Polski i element/elementy charakterystyczne/rozpoznawcze dla parafii.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest przesłanie projektów
w nieprzekraczalnym terminie do 15 maja 2023 r. do godz. 23.59 na adres elektroniczny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Konkurs ma charakter otwarty, skierowany jest do wszystkich parafian, uczniów szkół podstawowych
i ponadpodstawowych oraz sympatyków. Jeden autor może zgłosić dowolną liczbę projektów.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty metodą wyboru najlepszej z nadesłanych prac przez powołaną Komisję Konkursową. Ogłoszenie wyników nastąpi w dniu 28 maja 2023 r. na stronie oraz Facebooku parafii. Przewidziana jest główna nagroda dla zwycięzcy ufundowana przez Rzymskokatolicką parafię pw. NMP Królowej Polski w Pionkach.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu na znak/logotyp parafii pw. NMP Królowej Polski w Pionkach zawiera Regulamin Konkursu.

Ks. Mariusz Wincewicz

/Proboszcz Parafii/