Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00

Dni powszednie:

6.30, 17.00, 18.00

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 17.00, 18.00

Nabożeństwa okresowe: 17.30
Nabożeństwa w Wielkim Poście:

Droga krzyżowa dla dzieci - 17.30;

Droga krzyżowa dla młodzieży i dorosłych - 18.30;

Gorzkie żale: 17.15

 

Kancelaria Parafialna czynna: 

poniedziałek, wtorek, czwartek i piatek w godz. 7.00-7.45

oraz 18.30-19.001 2 facebook download png

Ogłoszenia-23.10.2022

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA – 23 października 2022r.

1. Dziś trzydziesta niedziela zwykła w roku liturgicznym. We wspólnocie Kościoła obchodzona jest jako Niedziela Misyjna. Naszą modlitwą wspieramy dziś wszystkich misjonarzy duchownych i świeckich, wypraszamy im Bożą pomoc
w trudzie głoszenia Ewangelii. Światowy Dzień Misyjny to także okazja do modlitwy o nowe powołania misyjne, aby nie zabrakło głosicieli Dobrej Nowiny. Dziś także wspieramy Papieskie Dzieła Misyjne naszymi ofiarami. Za każdy gest dobroci wobec misjonarzy składamy serdeczne Bóg zapłać!

2. W kancelarii i zakrystii przyjmujemy na wypominki roczne, półroczne
i jednorazowe, ogarniając modlitewną pamięcią tych, którzy nas poprzedzili do wieczności.
Kartki na wypominki jednorazowe znajdziemy na stolikach przy wyjściu z kościoła. Za polecanych w wypominkach jednorazowych modlimy się na nabożeństwach w dniach od 2-8 listopada, kiedy to możemy ofiarować odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące.

3. Przed Uroczystością Wszystkich Świętych jutro i we wtorek od godz. 8.30 spowiedź i komunia w domach chorych.

4. W sobotę 29 października zapraszamy na Bal Wszystkich Świętych, który ma na celu ukazywanie dobrego, świętego życia zamiast demonicznej śmierci, zjaw
i potworów. Tradycyjnie dzieci przychodzą przebrane za świętych, błogosławionych lub aniołów na nabożeństwo różańcowe, które wyjątkowo będzie o godz. 17.30!!! Po nabożeństwie wspólna zabawa i konkursy na dużej sali parafialnej. W tym dniu dzieci, które były na więcej niż 20 nabożeństwach różańcowych przynoszą swoje plansze różańcowe z wyklejankami. Rodziców, którzy chcieliby włączyć się w przygotowanie zapraszamy do kontaktu.

Z tej racji przypominamy, że w sobotę różaniec o godz. 17.30, a więc przed Mszą św.  

5. Dziękujemy za wszelką pomoc fizyczną i materialną oraz przygotowanie świątyni na dzisiejszą niedzielę. W piątek, kto może po nabożeństwie różańcowym prosimy o pomoc w porządkowaniu świątyni.

6. Zachęcamy do zakupu Gościa Niedzielnego, a dla młodszych Mały Gość Niedzielny.

7. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy wytrwałości
w modlitwie oraz ufnego kierowania się Bożym słowem na wszystkich drogach codzienności.