Ogłoszenia-17.07.2022

XVI Niedziela Zwykła

1.Dziś szesnasta niedziela zwykła w kalendarzu liturgicznym. W liturgii mszalnej modlimy się, abyśmy pełni wiary, nadziei i miłości zawsze wiernie zachowywali Boże przykazania. Niech spotkanie z Jezusem Chrystusem w tajemnicy Jego męki, śmierci i zmartwychwstania będzie umocnieniem na tej drodze.

2.Zapraszamy do codziennej modlitwy różańcowej na godz. 18.30 prowadzonej przez różne grupy i wspólnoty naszej parafii. Naszą codzienność wszystkie radości i troski, naszą parafię, ojczyznę i cały świat powierzajmy w tej modlitwie Bogu przez pośrednictwo Matki Bożej.

3.W następną niedzielę z racji zbliżającego się wspomnienia św. Krzysztofa na zakończenie każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i poświecenie pojazdów.

4.Dziękujemy zaangażowanym za pomoc w sprzątaniu na niedzielną liturgię. W sobotę od godz. 14.00 o pomoc prosimy wierzące rodziny zul. Nowej, Świerkowej i Al. Królewskiej.

5.Zachęcamy do zakupu Gościa Niedzielnego.

6.Wszystkim jubilatom i solenizantom życzymy obfitości Bożych darów oraz szczególnej opieki Niepokalanej.