Ogłoszenia 3.07.2022

XIV Niedziela Zwykła

1.Dziś czternasta niedziela zwykła w ciągu roku kościelnego. Po raz kolejny Bóg zaprosił nas, abyśmy celebrowaliśmy tajemnicę Jezusa Chrystusa. On dla nas i naszego zbawienia umarł i powstał z martwych. Niech ta prawda wiary towarzyszy nam na drogach nowego tygodnia.

2.Dzisiejsza niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca – spotkanie KŻR dorosłych po Mszy św. o godz. 8.00

3.Przez lipiec i sierpień tak w niedzielę jak i dni powszednie zapraszamy na modlitwę różańcową na godz. 18.30 prowadzoną przez różne grupy i wspólnoty naszej parafii.

4.Czwartek, 7 lipca, będzie pierwszym czwartkiem miesiąca – modlitwa o uświęcenie kapłanów i o nowe powołania oraz całonocna Adoracja Najświętszego Sakramentu.

5.Dziękujemy zaangażowanym za pomoc w sprzątaniu na niedzielną liturgię. W sobotę od godz. 14.00 o pomoc prosimy wierzące rodziny zul. Partyzantów od nr 1-50.

6.Zachęcamy do zakupu Gościa Niedzielnego, gdzie poruszono temat bliski wielu z nas: wątpliwości w wierze – co robić, kiedy się pojawią.

7.Wszystkim ofiarodawcom i dobrodziejom dziękujemy za modlitewne i materialne wsparcie dzieła remontu. Bóg zapłać!

8.  Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożych darów i opieki Matki Najświętszej, a wyjeżdżającym na urlopy i wakacje – dobrego odpoczynku i szczęśliwych powrotów do domu.