Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00

Dni powszednie:

6.30, 17.00, 18.00

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 17.00, 18.00

Nabożeństwa okresowe: 17.30
Nabożeństwa w Wielkim Poście:

Droga krzyżowa dla dzieci - 17.30;

Droga krzyżowa dla młodzieży i dorosłych - 18.30;

Gorzkie żale: 17.15

 

Kancelaria Parafialna czynna: 

poniedziałek, wtorek, czwartek i piatek w godz. 7.00-7.45

oraz 18.30-19.001 2 facebook download png

Ogłoszenia-24.04.2022

II NIEDZIELA WIELKANOCNA  

 1. Dziś druga niedziela Wielkanocy, czyli Niedziela Miłosierdzia Bożego. Trwamy w radości ze zmartwychwstania Chrystusa. To wydarzenie jest szczególnym znakiem tego, że Bóg zlitował się nad grzesznymi ludźmi i całemu światu okazał swoje miłosierdzie. Na zakończenie Mszy św. Koronka do Bożego Miłosierdzia.
 2. Dziś przypada także patronalne święto Caritas oraz rozpoczyna się w Kościele Tydzień Miłosierdzia. To nie tylko dzień modlitwy za wszystkich zaangażowanych
  w dzieła charytatywne, ale także okazja do budzenia wrażliwości na potrzeby innych i przychodzenia im z pomocą. Ofiary składane dzisiaj na tacę są przeznaczone na działalność Caritas naszej diecezji.
 3. Jutro, w poniedziałek, 25 kwietnia, przypada święto Świętego Marka Ewangelisty – modlitwie osobistej polecamy naszego ks. Biskupa Marka Solarczyka z racji imienin. Jest to także dzień modlitwy o urodzaje. Pamiętajmy w modlitwach o wszystkich pracujących na roli, aby ich praca była doceniana i szanowana oraz aby nikomu nie brakowało codziennego chleba.
 4. Zachęcamy do zakupy Gościa Niedzielnego, a dla młodszych Mały Gość Niedzielny.
 5. Dziękujemy zaangażowanym w przygotowanie dolnego kościoła i sali parafialnej przed niedzielną liturgią oraz pomagającym w przeniesieniu ławek i ołtarza z kościoła. W sobotę od godz. 14.00 o pomoc prosimy wierzące rodziny z ul. Leśnej 7 i 9.
 6. Spotkanie rodziców młodzieży przygotowującej się do bierzmowania dziś o godz. 19.00.
 7. Próby dzieci przed I komunia św. w poniedziałek, wtorek i czwartek o godz. 19.15.
 8. Rozpoczęły się zapisy na OAZY WAKACYJNE. Zapraszamy dzieci i młodzież do zapoznania się z terminarzem poszczególnych turnusów, który znajduje się w gablotce przed kościołem oraz na naszej stronie internetowej. Jest ograniczona liczba miejsc, dlatego decyduje kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia przyjmowane są w kancelarii z zaliczką 200zł.
 9. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy wzrastania w wierze, doświadczenia bliskości Zmartwychwstałego Pana i Jego mocy w codziennym życiu.