Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00

Dni powszednie:

6.30, 17.00, 18.00

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 17.00, 18.00

Nabożeństwa okresowe: 17.30
Nabożeństwa w Wielkim Poście:

Droga krzyżowa dla dzieci - 17.30;

Droga krzyżowa dla młodzieży i dorosłych - 18.30;

Gorzkie żale: 17.15

 

Kancelaria Parafialna czynna: 

poniedziałek, wtorek, czwartek i piatek w godz. 7.00-7.45

oraz 18.30-19.001 2 facebook download png

Ogłoszenia- 06.03.2022

I NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 

 1. Dziś pierwsza niedziela Wielkiego Postu. To szczególny czas nawrócenia i pokuty, podejmowania postanowień, aby przybliżać się do Boga. Zapraszamy serdecznie na:

-Drogę krzyżową w piątki  o godz. 16.45 dla dzieci na sali parafialnej, a o godz. 18.30 dla dorosłych i młodzieży zarówno w kaplicy dolnej jak i sali parafialnej, poprzedzona w obydwu miejscach Mszą św. o godz. 18.00

-Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o godz. 17.30 w sali parafialnej.

 1. Dziś na Mszy św. o godz. 18.00 katecheza biblijna pt. „Biblijne i pozabiblijne świadectwa o Męce Pańskiej”,  którą wygłosi ks. dr Jacek Kucharski.
 2. Osoby, które zamówiły intencje Mszy św. na niedziele czy piątek bardzo prosimy o wcześniejsze sprawdzenie, w którym miejscu dana Msza jest odprawiana. 
 3. W ramach naszego wielkopostnego przygotowania do świąt Zmartwychwstania będziemy uczestniczyć w rekolekcjach. W naszej wspólnocie będą miały miejsce w dniach 3-6 kwietnia. Spowiedź parafialna 9 kwietnia w sobotę. Zaplanujmy tak nasze zajęcia, aby nie zabrakło nas na spotkaniach rekolekcyjnych.
 4. Jeżeli ktoś dysponuje piłą motorową i mógłby w tym tygodniu począwszy od jutra od godz. 9.00 pomóc w pocięciu drzewa i desek znajdujących się przy plebanii to bardzo prosimy o kontakt.
 5. Bóg zapłać za wsparcie okazane dla uchodźców z Ukrainy za wszelkie składane dary tak dziś jak i w ostatnich dniach przy naszej parafii czy innych miejscach w Pionkach. Dziękujemy też za składane ofiary na ten cel – nasza wspólnota parafialne wraz z księżmi na ten cel wpłaciła do Caritas 10.500zł. Na chwilę obecną zbierane są w kancelarii deklaracje od osób, które w razie potrzeby byłyby gotowe iść czy jechać na zakupy i zaopatrzyć konkretną osobę w to, co jej na dana chwilę będzie najbardziej potrzebne. 
 6. Zachęcamy do zakupy Gościa Niedzielnego z płytą CD z kolejnymi rozdziałami Biblii, a dla młodszych Mały Gość Niedzielny.
 7. Dziękujemy zaangażowanym w przygotowanie dolnego kościoła przed niedzielną liturgią.  W sobotę od godz. 14.00 o pomoc w sprzątaniu sali parafialnej prosimy rodziny z Sienkiewicza 14.
 8. Wszystkim, którzy w tym tygodniu będą świętować imieniny, urodziny oraz różne jubileusze, a także wszystkim paniom życzymy obfitości Bożych darów oraz wsłuchiwania się w słowo Boga, które daje prawdziwe życie.
 • dr.jpg
 • ekai_tonalne2.jpg
 • episkopat.jpg
 • gosc-niedzielny2.jpg
 • plus2.jpg