Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00*

Dni powszednie:

6.30, 17.30**, 18.00*

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 18.00*

Nabożeństwa okresowe:
Dni powszednie: 18.30***
Niedziela i uroczystości: 17.30***

LEGENDA:
*W OKRESIE WAKACJI O GODZ. 19.00
**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, CZASU KOLĘDY ORAZ dn. 1.07- 31.08 
*** LIPIEC I SIERPIEŃ O GODZ. 18.30

1 2 facebook download png

Ogłoszenia- 16.01.2022

II NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Dziś druga niedziela tak zwana zwykła – w ciągu roku. Przypomina nam o tym zielony kolor szat liturgicznych. Prosimy Boga, aby dał nam poznać, co należy czynić, i udzielił siły do wypełnienia poznanych obowiązków. O godz. 17.30 nabożeństwo ku czci św. Michała Archanioła.
 2. Od jutra wracamy do stałego porządku godzin kancelaryjnych. Od tego tygodnia ruszają też spotkania grup formacyjnych według stałego porządku. Msze św. w dni powszednie o godz. 6.30 i 18.00 w dolnym kościele.
 3. Jeżeli ktoś chce jeszcze zaprosić księdza na wizytę duszpasterską może to uczynić w tym tygodniu na indywidualne zaproszenie.
 4. W piątek, 21 stycznia, będziemy obchodzili Dzień Babci, a w sobotę,  22 stycznia – Dzień Dziadka. Niech będzie to czas szczególnej pamięci i życzliwości dla naszych dziadków i babć. Żyjącym wypraszajmy obfitość Bożego błogosławieństwa, a zmarłym radość życia wiecznego.
 5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 12.15 będziemy się modlić za ks. Proboszcza z racji imienin.
 6. Zachęcamy do zakupu Gościa Niedzielnego – cena od tego roku 8zł. Bieżące wydanie zawiera płytę CD z nagraniem Księgi Rodzaju i Wyjścia.
 7. Dziękujemy mieszkańcom Al.Lipowych 20,21,22 za pomoc w przygotowaniu świątyni na dzisiejszą niedzielę i złożoną ofiarę. W sobotę od godz. 14.00 o posprzątanie kościoła prosimy wierzące rodziny bloku Al. Lipowych 24 i 26.
 8. Na ulicy Radomskiej 2 otwarto nową przychodnie – informacje na ulotkach i gablotce.
 9. Młodzież i przygotowujących się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na wieczór modlitewny – Apel Młodych, który odbędzie się w najbliższy piątek o godz. 19.00.
 1. Jeżeli ktoś dysponuje dużym pomieszczeniem, halą, gdzie będzie można na czas remontu po 23 stycznia na okres 2 miesięcy przewieźć część ławek z kościoła, to prosimy o kontakt.
 2. Drodzy Bracia i Siostry! W najbliższą środę, 19 stycznia, Ks. Bp Henryk Tomasik, będzie przeżywał swoje patronalne święto. Z tej racji proszę o modlitwę w intencji Dostojnego Solenizanta i zapraszam Czcigodnych Księży, Osoby Życia Konsekrowanego oraz Was, Drodzy Bracia i Siostry, na Mszę Świętą, która będzie sprawowana 19  stycznia (środa), o godz. 18.00, w Katedrze Radomskiej.

Biskup Marek Solarczyk

12. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości Bożych łask oraz wzrastania w wierze, nadziei i miłości.

 • dr.jpg
 • ekai_tonalne2.jpg
 • episkopat.jpg
 • gosc-niedzielny2.jpg
 • plus2.jpg