Ogłoszenia- 12.12.2021

III NIEDZIELA ADWENTU

1. Rozpoczęliśmy nasze rekolekcje adwentowe – te dni przygotowują nas do spowiedzi i dobrego przeżycia Świąt Bożego Narodzenia w naszym życiu osobistym, rodzinnym i parafialnym. W poniedziałek i wtorek nauki rekolekcyjne na Mszy św. o godz. 6.00 i 9.30 oraz dla małżeństw o godz. 18.00. Plan rekolekcji w gablotce i na stronie parafialnej.
  1. We wtorek po Mszy św. o godz.18.00 zapraszamy małżonków na spotkanie Oazy Rodzin – będzie to spotkanie organizacyjne, na którym będziemy mogli zapoznać się z działalnością tej grupy parafialnej.
  2. W SOBOTĘ 18 GRUDNIA PARAFIALNY DZIEŃ POKUTNY. Nabożeństwo pokutne o godz. 8.30, 10.30, 14.45 i 16.45, a po nich spowiedź. Wykorzystajmy ten czas, gdzie będzie większa ilość księży i nie będziemy musieli przeciskać się przy konfesjonale mając też i na uwadze względy sanitarno-epidemiologiczne.  Przypominamy też o obowiązku zasłaniania ust i nosa – maseczki i płyny dezynfekujące mamy również przy wejściu do kościoła. SPOWIEDŹ W SOBOTĘ W GODZ. 9.00-12.00 i 15.00-18.00.
  3. Spotkanie Rady Parafialnej i Ekonomicznej w najbliższą środę na plebanii o godz. 19.00.
  4. Po Mszach Świętych można u p. Organisty nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom oraz kalendarze caritas. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy. Są także pobłogosławione opłatki na stół wigilijny.
  5. W czasie ferii w dniach 5-11 lutego planowany jest w górach 7 dniowy obóz zimowy dla dzieci (od kl. III) i młodzieży z nauką jazdy na nartach. Noclegi w Białym Dunajcu. Bliższe informacje i zapisy u ks. Daniela i ks. Jacka z wpłatą zaliczki 300zł. Całościowy koszt do 1000zł zawiera pełny pakiet: transport, noclegi, wyżywienie, instruktor nauki jazdy na nartach, wypożyczenie nart, bilety na stok narciarki i zwiedzanych miejsc…
  6. W sobotę od godz. 14.00 o posprzątanie kościoła prosimy wierzące rodziny z bloku Al. Lipowe 14 i 16.
  7. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego.
  8. Wszystkim jubilatom i solenizantom tego tygodnia życzymy Bożej radości oraz doświadczenia tego, że Bóg jest z nami i nieustannie się o nas troszczy.