Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00

Dni powszednie:

6.30, 17.00, 18.00

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 17.00, 18.00

Nabożeństwa okresowe: 17.30
Nabożeństwa w Wielkim Poście:

Droga krzyżowa dla dzieci - 17.30;

Droga krzyżowa dla młodzieży i dorosłych - 18.30;

Gorzkie żale: 17.15

 

Kancelaria Parafialna czynna: 

poniedziałek, wtorek, czwartek i piatek w godz. 7.00-7.45

oraz 18.30-19.001 2 facebook download png

Ogłoszenia-07.11.2021

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 

 1. Bóg prowadzi nas drogami prawdy i miłości. Dał nam przykazania, a więc jasne zasady, konkretne wymagania. W świecie skażonym obłudą i zakłamaniem ci, którzy to demaskują, są narażeni na różne ataki, trudności. Jednak wpatrujemy się w Pana Jezusa, który nie bał się demaskować faryzejskich, nieprawdziwych i nieuczciwych postaw, dlatego miejmy odwagę zawsze stawać po stronie prawdy i uczciwości.
 2. Dziś pierwsza niedziela listopada. Po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Żywego Różańca i zmiana tajemnic, a po Mszy św. o godz. 9.30 spotkanie KŻR młodzieży.
 3. Dziś na godz. 17.30, a jutro na godz. 17.15 zapraszamy na nabożeństwo za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych. Pamiętajmy też, że przez cały listopad duszom w czyśćcu możemy ofiarować wielki dar – odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i zmówienie modlitwy w ich intencji oraz spełnienie pozostałych zwykłych warunków, tzn.: stan łaski uświęcającej, brak przywiązania do jakiegokolwiek grzechu, przyjęcie Komunii św., odmówienie modlitwy w intencjach wyznaczonych przez Ojca Świętego.
 4. Pierwszy etap montażu sprzętu multimedialnego mamy za sobą. Możemy powiedzieć, że na dziś mamy najlepszy program dedykowany do kościoła do obsługi wyświetlanych tekstów pieśni, filmów, prezentacji z zainstalowanymi telewizorami nie tylko w kościele ale i kaplicy bocznej. W tym tygodniu nastąpi zakończenie tych prac. Koszt całości 14.800zł połowa z tej sumy została już zapłacona. Dziękujemy za pomoc w pozyskaniu telewizorów i docelowe ofiary, które wpłynęły czy będą wpływać na ten cel. Bóg zapłać!
 5. Dzieciom wyjeżdżającym na pielgrzymkę na św. Krzyż i do Kałkowa przypominamy, że jutro mija termin zgłoszenia i przyniesienia deklaracji wraz z wpłatą. Wyjazd w najbliższą sobotę o godz. 7.30, powrót ok. godz. 18.00.
 6. W czwartek 11 listopada będziemy świętowali Narodowe Święto Niepodległości – 103. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Aby podziękować Bogu za odzyskaną wolność i niepodległość i prosić o dobre jej wykorzystanie, zapraszamy na Msze Święte o godz. 9.30.
 7. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu parafianom z bloku Aleje Lipowe 2 i 4 oraz złożoną ofiarę. W sobotę od godz. 14.00 o posprzątanie kościoła prosimy wierzące rodziny z bloku Al. Lipowe 5 i 7.
 8. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego.
 9. W następna niedzielę wraz z alumnami naszego Seminarium Duchownego w Radomiu będziemy się modlić za powołanych i w intencji powołań.
 10. Jest możliwość zamówienia Mszy św. na piątek, sobotę i niedzielę.
 11. Przed kościołem prowadzona jest zbiórka do puszek na leczenie chorego serca małego Antosia. O szczęśliwy przebieg operacji będziemy się modlić dla niego dziś o godz. 11.00. Również po Mszy o godz. 9.30 i 11.00 prowadzona będzie akcja Pączek dla Antosia, poprzez ten zakup w cenie 5zł, chcemy okazać nasze wsparcie.
 12. Tym, którzy przeżywają swoje jubileusze, imieniny czy urodziny, życzymy błogosławieństwa Bożego, zdrowia i pogody ducha na każdy dzień.
 • dr.jpg
 • ekai_tonalne2.jpg
 • episkopat.jpg
 • gosc-niedzielny2.jpg
 • plus2.jpg