Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00*

Dni powszednie:

6.30, 17.30**, 18.00*

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 18.00*

Nabożeństwa okresowe:
Dni powszednie: 18.30***
Niedziela i uroczystości: 17.30***

LEGENDA:
*W OKRESIE WAKACJI O GODZ. 19.00
**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, CZASU KOLĘDY ORAZ dn. 1.07- 31.08 
*** LIPIEC I SIERPIEŃ O GODZ. 18.30

1 2 facebook download png

Ogłoszenia- 12.09.2021

XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 

 1. Dzisiaj rozpoczynamy w Kościele w Polsce Tydzień Wychowania i dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców. Niech to będzie nie tylko czas szczególnej modlitwy, lecz także okazja do refleksji, jakie my dajemy świadectwo życia.

Dziś o godz. 17.30 nabożeństwo różańcowe w intencji dzieci i młodzieży.

 1. Jutro 13 dzień miesiąca – zapraszamy na nabożeństwo fatimskie, które rozpoczniemy Mszą św. o godz. 18.00, a po niej o godz. 18.30 modlitwa różańcowa zakończona procesją wokół kościoła.
 2. We wtorek 14 września święto Podwyższenia Krzyża świętego. Krzyż to znak zbawienia – znak mojej wiary. Wobec profanacji krzyża w wielu miejscach świata powinienem się zastanowić nad tym, jakie miejsce w moim życiu zajmuje Chrystusowy krzyż – znak zbawienia i zwycięstwa.
 3. Dziękujemy wszystkim za liczny udział i wspólny czas modlitwy w ramach Jerycha Rodzin, tym, którzy trwali na osobistej adoracji, wszystkim grupom parafialnym oraz p. Patrycji za dekorację kościoła. Podziękowania kierujemy też dla wszystkich zaangażowanych w organizację Festyny dla Życia i Rodziny, który z taką radością przeżywaliśmy w ubiegła niedzielę. Bóg zapłać!
 4. Chcemy przy naszej parafii utworzyć Fundację, która będzie zajmowała się m.in. szukaniem funduszy na różnego rodzaju akcje parafialne czy duszpasterskie oraz pomoc potrzebujących. Wszystkich, którzy chcą zaangażować się w dzieło tworzenia fundacji zapraszamy na spotkanie jutro tj. 13 września na godz. 19.15, na plebanię.
 5. Diecezjalna Pielgrzymka Kół Żywego Różańca do Wysokiego Koła odbędzie się 2 października (sobota), koszt 15zł, zapisy w zakrystii i kancelarii.
 6. Spotkanie Wspólnoty Duchowych Niewolników Maryi w najbliższą sobotę – rozpoczęcie Mszą św. o godz. 18.00.
 7. Spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym będą przystępowały do I komunii św. w czwartek o godz. 18.45 w kościele.
 8. Mobilne Centrum Diagnostyki 14 września o godz. 11.30 organizuje na parkingu przy kościele badania pod katem osteoporozy kości oraz wydolności płuc i oskrzeli – szczegóły na ulotkach i w gablotce.
 9. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego.
 10. Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu parafianom z Mickiewicza 55. W najbliższą sobotę od godz. 14.00 o posprzątanie kościoła prosimy wierzące rodziny z bloku Mickiewicza 53.
 11. 12. Za tydzień III niedziela miesiąca – niedziela gospodarcza – ofiary na tace będą przeznaczone na zakup ekogroszku do ogrzewania kościoła.
 12. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.
 • dr.jpg
 • ekai_tonalne2.jpg
 • episkopat.jpg
 • gosc-niedzielny2.jpg
 • plus2.jpg