Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00*

Dni powszednie:

6.30, 17.30**, 18.00*

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 18.00*

Nabożeństwa okresowe:
Dni powszednie: 18.30***
Niedziela i uroczystości: 17.30***

LEGENDA:
*W OKRESIE WAKACJI O GODZ. 19.00
**Z WYJĄTKIEM SOBÓT, CZASU KOLĘDY ORAZ dn. 1.07- 31.08 
*** LIPIEC I SIERPIEŃ O GODZ. 18.30

1 2 facebook download png

Ogłoszenia-25.07.2021

XVII Niedziela Zwykła 

1.Każda Msza Święta rozpoczyna się wezwaniem do modlitwy, kierowanym do nas przez celebransa, byśmy do wspólnej intencji dołączyli osobiste, z którymi przyszliśmy. Niech działanie Bożej łaski stanie się i naszym doświadczeniem kiedy i my z pełnym zaufaniem składamy nasze życie w Boże dłonie. 

2. Zapraszamy do zastanowienia się i udziału w pieszej pielgrzymce do Częstochowy. Nasza Pionkowska grupa nr 10 wyruszy w tym roku 6 sierpnia z Radomia z Wyższego Seminarium Duchownego. Obecne wymogi sanitarno-epidemiologiczne umożliwiają udział i nocleg jedynie we własnym namiocie.Każdego dnia będzie też zapewniony gorący posiłek, polowe prysznice i toalety.Tradycyjnie zapisy będą od sierpnia w parafii św. Barbary. 

3. Osoby, które nie będą mogły wyruszyć na pielgrzymi szlak zapraszamy do włączenia się w duchowe pielgrzymowanie na Jasną Górę. Program duchowej pielgrzymki podamy w przyszłą niedzielę.

4.Dziękujemy za pomoc w sprzątaniu mieszkańcom Bohaterów Studzianek 3 i 5.W najbliższą sobotę od godz. 14.00 o posprzątanie kościoła prosimy wierzące rodziny z bloku Bohaterów Studzianek 9 i 11.

5. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego.

6. KOMUNIKAT przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski Ks. Abp Stanisława Gądeckiego:W ostatnich dniach jesteśmy świadkami wielu ludzkich dramatów wywołanych gwałtownymi burzami i powodziami, zarówno w naszej ojczyźnie, jak i w Niemczech, Belgii i Holandii. Wiele rodzin straciło dobytek całego życia, a media donoszą o ofiarach śmiertelnych oraz o osobach zaginionych, zwłaszcza w Niemczech. Jako Kościół w Polsce pragniemy wesprzeć poszkodowanych naszą modlitwą oraz ofiarą złożoną na ten cel do puszek, które zostaną przekazane przez Caritas do poszkodowanych.

7Z racji wspomnienia św. Krzysztofa patrona kierowców i podróżujących na zakończenie Mszy św. pobłogosławimy pojazdy.

  • dr.jpg
  • ekai_tonalne2.jpg
  • episkopat.jpg
  • gosc-niedzielny2.jpg
  • plus2.jpg