Ogłoszenia-04.07.2021

XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Czas wakacji, urlopów, odpoczynku jest okazją do pogłębiania relacji z Bogiem przez modlitwę, lekturę Pisma Świętego, celebrowanie niedzieli i spotkania na Eucharystii, na które wcześniej, z powodu zabiegania, musieliśmy znaleźć czas. Teraz możemy go zaplanować, by spotkać Jezusa, który jest naszym bratem podobnym do nas we wszystkim prócz grzechu. Zadbajmy, zwłaszcza w tym czasie, by spotkanie z Jezusem było zawsze spotkaniem godnym Jego miłości. Przy tej okazji przypominamy i zapraszamy do kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu na osobistą modlitwę w ciszy każdego dnia w godz. 7.00-19.00.
  2. Dziś pierwsza niedziela lipca. Po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Żywego Różańca i zmiana tajemnic, a na godz.18.30 zapraszamy na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  3. W lipcu i w sierpniu zmiana godzin Mszy popołudniowych oraz dni i godzin kancelarii parafialnej – informacje znajdziemy w gablotce i na naszej stronie parafialnej.
  4. Za tydzień w niedzielę będziemy gościć w naszej wspólnocie parafialnej ks. Mirosława Bujaka, misjonarza, który od wielu lat pracuje w Kamerunie. Już dziś polecamy go pamięci modlitewnej dziękując za wszelkie wsparcie materialne złożone na misję w przyszłą niedzielę.
  5. W najbliższą sobotę od godz. 14.00 o posprzątanie kościoła prosimy mieszkańców bloku Adasia Guzala 10 i 12.
  6. Zachęcamy do nabycia Gościa Niedzielnego.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej na każdy dzień. Miłej i błogosławionej niedzieli.