Msze święte

Niedziela i Uroczystości:
6.30 ; 8.00 ; 9.30 ; 11.00 ;

12.15, 18.00

Dni powszednie:

6.30, 17.00, 18.00

Święta zniesione:
6. 30 ; 9.30 ; 17.00, 18.00

Nabożeństwa okresowe: 17.30
Nabożeństwa w Wielkim Poście:

Droga krzyżowa dla dzieci - 17.30;

Droga krzyżowa dla młodzieży i dorosłych - 18.30;

Gorzkie żale: 17.15

 

Kancelaria Parafialna czynna: 

poniedziałek, wtorek, czwartek i piatek w godz. 7.00-7.45

oraz 18.30-19.001 2 facebook download png

Ogłoszenia-18.04.2021

III NIEDZIELA WIELKANOCNY

 1. Jesteśmy Kościołem pielgrzymującym w drodze do niebieskiej ojczyzny. Chrystus gromadzi nas na uczcie eucharystycznej, wyjaśnia nam pisma, w sakramentalnych znakach sam staje się pokarmem, byśmy nie ustali w drodze. W rozpoczynającym się Tygodniu Biblijnym prośmy Pana Jezusa szczególnie o to, aby pozwolił nam jeszcze bardziej ukochać i zrozumieć Pismo Święte. Wygospodarujmy w tym tygodniu nieco więcej czasu, abyśmy mogli sięgać po Biblię.
 2. Dziś na godz. 17.30 zapraszamy na nabożeństwo ku czci św. Michała Archnioła. Przez jego pośrednictwo w dzisiejszą III niedzielę miesiąca – będziemy prosić w intencji wszystkich parafian i tych, którzy swoją pracą, modlitwą i ofiarami wspierają naszą parafię.
 3. Widzimy potrzebę stworzenia przy naszej parafii stowarzyszenia czy fundacji, która w przyszłości będzie zajmowała się pozyskiwaniem środków i podejmowała zadania duszpasterskie, materialne i opiekuńcze w parafii niosąc pomoc potrzebujących tak młodszych jak i starszych. Dlatego zapraszamy wszystkich zainteresowanych (nie tylko członków Rady Parafialnej) na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się na plebanii w najbliższy wtorek o godz. 18.00.
 4. Próba dzieci przed I komunią św. we wtorek i czwartek o godz. 19.00.
 5. Spotkanie kandydatów do bierzmowania oraz ich rodziców w następną niedzielę 25 kwietnia o godz. 19.00
 6. Ponad rok temu udało się w naszej parafii powołać pierwszy Krąg Oazy Rodzin. Chcemy w tym roku podjąć próbę stworzenia drugiego Kręgu Oazy Rodzin. Dlatego zapraszamy wszystkie małżeństwa sakramentalne na spotkanie organizacyjne w najbliższą sobotę na godz. 19.00 do sali parafialnej.
 7. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Pionkach informuje, że będzie kolejna dostawa artykułów spożywczych z Radomskiego Banku Żywności w dniach od 27 do 29 kwietnia 2021r. Produkty będą wydawane w magazynie przy ul. Jordanowskiej 3 (baza Spółdzielni Mieszkaniowej) w Pionkach. Osoby, które nie mają jeszcze skierowań proszone o zgłaszanie się do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pionkach ul. Leśna 5.
 8. W najbliższą sobotę na godz. 14.00 o pomoc w sprzątaniu kościoła prosimy mieszkańców ul. Miłej, Białej i Złotej.
 9. Urząd Miasta Pionki przypomina, że od 1 kwietnia trwa Narodowy Spis Ludności i Mieszkań, organizowany przez Główny Urząd Statystyczny, w którym ma wziąć udział każda osoba mieszkająca w Polsce. Możemy to zrobić drogą internetową, bądź osobiście w Urzędzie Miasta. Szczegóły w gablotce przed kościołem.
 10. Zachęcam do zakupu Gościa Niedzielnego.
 11. Niech radość płynąca z doświadczenia mocy Chrystusa zmartwychwstałego promieniuje na nasze życie. Niech towarzyszy też wszystkim dobrodziejom, sympatykom naszej parafii. Tym, którzy przeżywają swoje jubileusze, imieniny czy urodziny, życzymy błogosławieństwa Bożego, zdrowia i pogody ducha na każdy dzień.